Цетус у важливому матчі переграє Майфон у чемпіонаті міста

«Цетус» 2–1 «Майфон»

Голи: Масло, Гарнага – Горбинко

Цетус та Майфон на кону золоті медалі чемпіонату. Команди відразу почали грати активно. Багато рухались на паркеті. Також було багато боротьби та штовханини. Команди видно, що грали до першого забитого м’яча. В середині тайму  лише відкрили рахунок. Майфон вийшов вперед зусиллями Горбинка. Надалі команди грали лише на зустрічних курсах. Але перший тайм так і завершили за мінімальної переваги Майфону.

По перерві сценарій не змінився. Команди грали та демонстрували багато боротьби. Одні хотіли подвоїти рахунок, а інші ті бодай зрівняти. Блище до успіху був Цетус. Скороходов не зумів переграти воротаря двічі. Але Цетус досяг успіху першим. Зумів зрівняти рахунок Масло. За дві хвилини до кінця команди набрали по п’ять фолів. Першими нерви здали у Майфону. До м’яча підійшов Гарнага і реалізував 10-ти метровий. 2:1 Цетус вийшов вперед. Надалі Майфон розігрував п’ятого. У підсумку 2:1 перемога Цетуса.

«Вектра» – «ЮГ-2000»

Голи: Марущак, Тихонов (2) – Куц, Біляк, Александров І(2),Мачульський (2), Александров В., Бабенко.

Чемпіонат міста з футзалу добігає завершення. Першими на паркет вийшли Вектра та ЮГ-2000. Останньому потрібно перемагати, щоб зачіпиться за друге місце у разі поразки Майфона у наступному матчі . Але ЮГ грав спокійно і не йшов в атаку. Вектра контролювала гру. Навіть з помилки суперника вийшла вперед. На четвертій хвилині забив Марущак. Відразу ЮГ пішов відігруватись. І це їм вдалось. За хвилину Куц зрівняв рахунок у матчі. Надалі ЮГ вже було не стримати. Відразу забив Біляк, а надалі відзначились Мачульський та Александров Іван. На останній хвилині тайму Вектра зуміла забити ще один. Відзначився Тихонов.

У другому таймі Вектра стала активніше грати. Розігрувала багато аутів та пробивала зі штрафних. ЮГ намагався брати пресингом. І достигнув суперника. Голом відзначився Александров Віктор. Але і Вектра не барилась із забитим м’ячем. Багато нервів попсувала Вектра суперникам. У підсумку важлива перемога та ЮГ – 10:3.