Цетус розгромив Патріотів у чемпіонаті міста з футзалу

«Цетус» – «Патріоти» – 14:1

Голи: Погребняк (3), Волощук (2), Безлюда, Масло (2), Скороходов (3), Гарнага – Марченко (АГ), Куліца

У першому перенесеному матчі чемпіонаті міста з футзалу зустрічаються Цетус та Патріоти. Лідер та аутсайдер турнірної таблиці. Цетус відразу почав пресингувати суперників, що призвело до успішних дій. Сьогодні вів команду на поле молодий батько – Дєєв, у якого нещодавно народився син. Перший гострий момент створив Погребняк. Він потужним ударом з далеку пробив ворота суперників і відкрив рахунок у матчі. Далі Цетус не відступав. Вони відтискали Патріотів з власної половини поля. А за декілька хвилин подвоїв рахунок Волощук.  Патріоти у цьому матчі мали лише одну заміну. У середині тайму рахунок на табло показував 5:0. Дубль оформив Волощук, Погребняк, також Безлюда. Перший тайм завершили за розгромної переваги Цетуса – 9:0.

По перерві Цетус грав за того ж сценарію. Відразу пресингував та забив черговий м’яч. Він на рахунку Гарнаги. Далі Цетус бажав забити, щоб привітати Дєєва, але без успішно. За три хвилині до кінця гол престижу Патіротам вдалось забити. Гол на рахунку Куліца. У підсумку 14:1 – перемога Цетуса.

Майфон у складному матчі чемпіонаті міста переміг МСК Дніпро

«Майфон» 5:1 «МСК Дніпро»

Голи: Авер’янов (4), Орел – Сіренко

У центральному турі перенесених матчі зійшлись Майфон та МСК Дніпро. Команди, які в цілому рівні між собою. Вони відразу демонстрували швидкості на полі. Багато боротьби та напруга вирувала з перших хвилині. Лише цей тиск зумів зняти Авер’янов. Він вивів свою команду вперед. Надалі колективи проводили низку небезпечних атак. За дві хвилини до перерви Майфон дотиснув суперника. І Орел забив другий м’яч.

По перерві дніпряни внесли корективи. Почали більше пресингувати суперників. Але і Майфон бажав забити більше. Проте, першими успіху досягнули дніпряни. 2:1 – відзначився Сіренко.  Далі команди багато боротьби. За три хвилини до кінці матчу грали на зустрічних курсах. За дві хвилини до кінця МСК розігрував п’ятого. Але без успішно. Дніпряни помилились і Авер’янов цим скористався. Футзаліст влучив у пусті ворота.  У підсумку – 5:1 перемога Майфону.

ЮГ-2000 переміг Патріотів у чемпіонаті міста з футзалу

«Патріоти» – «ЮГ – 2000» – 0:4

Голи: Александров І., Биченко (2), Александров В.,

Завершують ігровий день Патріоти та ЮГ-2000. У цій парі лідер ЮГ, а Патріоти проводили другий матч поспіль. Але команди грали з перших хвилин спокійно та обережно. Колективи майже не створювали моменти. Але якщо вони були, то реалізація бажала кращого. Так забитих м’яч у першому таймі не було.  За десять секунд до кінця Кудін вийшов з воріт та відбив м’яч рукою і отримав червону карту. Так і завершили до перерви за нульової нічиї.

Другий тайм ЮГ розпочав у меншості. Патріоти мали шанс зачепитись та забити першими у матчі. Але не зуміли. Проте і ЮН сьогодні не міг відзначитись. Але в середні тайму допоміг своїй команді Іван Александров. ЮГ вийшов вперед. За дві хвилини другим м’ячем відзначився Биченко, аж двічі. У підсумку – 4:0 – перемога ЮГ-2000.