Чемпіонта міста 28 жовтня 2 тур

ЮГ-2000 – Патріоти – 3:2

Голи: Парфьонов, Александров В., – Лаврусенко, Маммедалієв

У другому матчі зустрілись амбітний ЮГ-2000 та до футзалу повернулись Патріоти. Видно, що команда засумувала за футзалом і відразу чинила опір суперникам. Але більше моментів мав ЮГ і вийшов вперед. Відзначився Олександр Парфьонов. Надалі команда не зупинилась, а бажала нарощувати свою перевагу. Але за це відповіли гравці Патріотів. Зрівняв рахунок у матчі Лаврусенко. Першу дванадцяти хвилину так і закінчили.

По перерві ЮГ відразу вийшов вперед. Знову забив Віктор Александров. Патріоти шукали моменти на під час помилок суперників. Навіть на декілька хвилин притиснули до своїх воріт Патріоти своїх суперників. Але з другої спроби пробив Калініч і додав до активу команди ще один м’яч. А за хвилину відповідають Патріоти. Відзначається Маммедалієв. У підсумку 3:2 перемога ЮГ-2000.

МСК Дніпро – Майфон – 1:4

Голи: Іванча – Сініцин (3)

Відкривають другий тур чемпіонату міста амбіційний Дніпро та досвідчений Майфон. Це відразу і показав останній. Колектив відразу створював моменти, а Дніпро брав своїми швидкостями. І вже на четвертій хвилині першого тайму Майфон вперед вивів Сініцин. Надалі колективи грали на зустрічних курсах. Демонстрували швидкості, а такий темп задавали футзалісти Дніпра. Майфон навіть за дві хвилини до кінця тайму заробив п’ять фолів. І зуміли дотиснути Дніпро суперників. Зрівняв рахунок Іванча – 1:1. Так і завершили дванадцяти хвилинку.

У другому таймі команди розпочали знову грати за тим же сценарієм як і на перших хвилинах матчу. Майфон створював моменти, а Дніпро намагався притискали швидкими пасами суперників до своїх воріт.

І за декілька хвилин потужним ударом зі штрафного пробив Сініцин і вивів свою команду вперед – 2:1. Надалі гравці Дніпра йшли вперед, щоб забити. Але і свої моменти шукав Майфон. Підопічні Віктора Пархоменка та Романа Халявки знову порушили та отримали червону. Цим скористався Майфон. Знову потужно пробив Сініцин та оформив хет-трик. Перемога Майфону 4:1.