Чемпіонат міста 17 грудня

ЮГ-2000 – МСК Дніпро – 2:1

Голи: Бабенко, Біляк – Березюк

Відкривають завершальний тур чемпіонату міста ЮГ-200 та МСК Дніпро. Ці команди бажали перемогти. Дніпряни набрали трохи досвіду, а ЮГ у минулому турі зіграв у нічию. Останнім і вдалось це зробити. На першій хвилині відкрив рахунок у матчі Бабенко. А за декілька хвилина дніпряни зуміли зрівняти. Допоміг команді Березюк. Далі колективи грали на зустрічних курсах. І у цьому протистоянні виявися сильнішим ЮГ. Забив Біляк. Надалі на паркеті точилась боротьба. Арбітр багатьом роздавав картки. Але,  так і за мінімальної переваги ЮГ пішли на перерву.

У другому таймі МСК грав активніше. Команда задала ЮГ дуже великі швидкості. Дніпряни бажали знову зрівняти у рахунку. Цей тиск гравці в зелених футболках зуміли стримати. І команди раз по разу проводили атаки. Більше моментів мали дніпряни, але їх виручав Манжела. Свій шанс змарнував Віктор Александров. Він головою влучив у ствір воріт. У підсумку 2:1 перемога ЮГ.

Майфон та Вектра забили низку м’ячів у чемпіонаті міста

Вектра – Майфон – 5-8

Голи: Тихонов (2), Суденко, Скворцов Гаврюшенко – Савченко, Авер’янов (3), Сініцин, Пантелей, Олійник (2)

У другому матчі на паркеті ПС «Будівелньик» зійшлись Вектра та Майфон. Команди розпочали швидко. Першими забила Вектра. Відзначився Тихонов, а за хвилину зрівняв Майфон. Гол на рахунку Савченка. Далі більше моментів мав Майфон. Лише за чотири хвилини до кінця першого тайму вивів свою команду вперед Авер’янов. А за хвилину мала шанси зрівняти Вектра.

А врятував Майфон – Пантелей. Він вибив м’яч з пустих воріт. У відповідь Майфон відзначається третім. Дубль оформив Авер’янов. 3-1 у першому таймі.

По перерві команда знову потішили швидким м’ячем. Але тепер забив Майфон. Відзначився лідер бомбардирської гонки Сініцин. І відразу Вектра також відповіла. Гол забив Тихонов. Майфон не зупинявся на досягнутому. Але і Вектра не зупинялись. Команди потішили низкою забитих м’ячів. У підсумку 8-5 перемога Майфона.