Чемпіонат міста 1 грудня 5 тур

Майфон – Цетус – 1:3

Голи: Погребняк, Скороходов, Малько (2)

Закриває п’ятий тур одна із найцікавіших пар – Майфон та Цетус, адже команди в цілому між собою рівні. Відразу момент мав Цетус, але пробили повз воріт суперника. Далі колективи  грали активно та демонстрували боротьбу на полі. Видно, що матч йшов до першого забитого м’яча. І це вдалося зробити Цетусу. Відзначився Макар Погребняк. А за хвилину з передачі партнера другий м’яч забив Денис Скороходов. У Цетуса у цьому матчі виходило все. Команда зуміли забити третій м’яч зусиллями Олександра Малька. Перший тайм закінчили за переваги Цетусу.

Після відпочинку Цетус не бажав зупинятись на досягнутому. Команда шла вперед та проводила атаки. У Майфона у цьому протистоянні не виходило нічого. Вони намагались створювати моменти, але без успішно. Цетус у цьому матчі вдало оборонявся та створював свої моменти. Лише один забитий м’яч продемонстурали команди у другому таймі. Майфон  зумів забити гол престижу. Автогол одинвід Малька .У підсумку 3:1 перемога Цетусу.

МСК Дніпро – Патріоти – 5:2

Голи: Сіренко, Лесич, Березюк, Пархоменко – Дубічь(аг), Кондеревеч,

Відкрили 5 тур чемпіонату міста з футзалу МСК Дніпро та Патріоти.  Команди розпочали активно. Дніпряни намагались більше грати в комбінаційний футзал. Патріоти щільно обронялись, але втратили концентрацію і отримали автогол у власні ворота. Дніпряни першими повели у рахунку. Надалі Патріоти лише оборонялись, а у дніпрян в атаці нічого не виходили. За таким сценарієм провели першу дванадцяти хвилинку.

По перерві Патріоти стали грати активніше. Проводили атаки раз по разу.  І зуміли досягнути успіху. На третій хвилині поєдинку зрівняв рахунок Сергій Кондеревич. Але за хвилину вивів дніпрян вперед Олександр Сіренко. А далі МСК забив ще один. Гол на рахунку Максима Лесича. Патріоти втратили концентрацію після забитих м’ячів. Надалі свою перевагу нарощували дніпряни. Ростислав Манько забив п’ятий м’яч для своєї команди. А за хвилину до кінця поєдинку дніпряни розігрували п’ятого. У підсумку 5:2 перемога МСК Дніпро.

ЮГ 2000 – Вектра – 4:4

Голи: Бабенко, Александров В., Биченко, Александров І.,- Скворцов, Гаврюшенко, Топор, Суденко

У другому матчі зійшлись ЮГ-2000 та Вектра. Лідер у цій парі досвідчений ЮГ, який цей і довів. На п’ятнадцятій секунді вивів свою команду вперед – Андрій Бабенко. Надалі Вектра також мала моменти та притискала до власних воріт суперників. Але ЮГ витримав паузу і забив другий м’яч. Він на рахунку Андрія Бабенка. Надалі розігруючи п’ятого ЮГ помилився і Вектра відквитала один м’яч. У пусті ворота забив Павло Скворцов. Але надалі красивий м’яч вдалось забити Сергію Биченко. 3-1 на користь ЮГ. Напевно нова форма додала впевненості команді.

У другій дванадцяти хвилинці команди грали на рівних та обережно. Але намагалась проводити атаки. Проте мали низку помилок. За декілька хвилин ЮГ почав знову розігрувати п’ятого і поплатись. Олександр Гаврюшенко відзначився за Вектру. А за хвилину зрівняв Артем Топор – 3:3. ЮГ не став зупинятися. У другому таймі до команди приєднався Іван Александров, який вів свій колектив вперед – 4:3. За дві хвилини до завершення матчу зробив рахунок у матчі рівним Дмитро Суденко. Після хвилиної перерви ЮГ розігрував п’ятого.  Манжела, який грав у полі став воротарем. Цікаві заготовки від ЮГ. Але цей матчі завершився за нічийного результату -4:4.