click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope

  • 111.png
  • 113.png
  • 114.png
  • 1227.png
  • 12Майфонe1
  • 18
  • 5
  • 5К
  • agrlogo
  • carbon
  • dls1000
  • fkmzycwq
  • germes
  • interplit1232123
  • lionf
  • vivant
  • welllcalll
  • zdorov
  • Вектра
  • Дніпро
  • Край

 

 




12 тур Дитячої футзальної ліги

 

dfxes4xrt.jpg

 Турнірна таблиця

Відкритого чемпіонату м. Черкаси з футзалу серед вихованців

ДЮСШ та спортивних клубів (2010 р.н. та молодше)   

Місце

Команда

І

П

Н

П

+/

О

1

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

11

10

0

1

67 – 13

30

2

ФК Атлетик-3

11

9

1

1

81 – 17

28

3

ДЮСШ «Дніпро-80» – 1

11

9

0

2

79 – 23

27

4

ФК Макс

11

8

1

2

64 – 23

25

5

ФК Черкаси

11

7

2

2

52 – 30

23

6

ФШМ – Явір

11

5

2

4

38 – 36

17

7

ФК Черкаський Дніпро

10

5

1

4

44 – 37

16

8

«СДЮСШОР-Чайка» – 2

11

5

1

5

27 – 22

16

9

ДЮСШ «Дніпро-80» – 2

11

5

0

6

32 – 43

15

10

ФК Атлетик-1

11

3

0

8

26 – 38

9

11

КДЮСШ № 1

10

3

0

7

30 – 61

9

12

ДЮСШ м. Золотоноша

11

2

1

8

23 – 59

7

13

Футбольна Родина

11

0

1

10

12 – 71

1

14

ФК Атлетик-2

11

0

0

11

3 – 104

0

 

Календар ігор відкритого чемпіонату

м. Черкаси з футзалу серед вихованців  ДЮСШ та спортивних клубів (2010 р.н. та молодше) 

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

1 ТУР

25.11.2018

Нд.

ФК Макс

5:0

ДЮСШ м. Золотоноша

12.10-12.50

25.11.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

2:1

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

12.50-13.30

25.11.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

4:1

КДЮСШ № 1

13.30-14.10

25.11.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

6:2

Футбольна Родина

14.10-14.50

25.11.2018

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

2:6

ФК Черкаси

14.50-15.30

25.11.2018

Нд.

ФК Атлетик-1

6:0

ФК Атлетик-2

15.30-16.10

25.11.2018

Нд.

ФШМ - Явір

1:5

ФК Атлетик-3

16.10-16.50

2 ТУР

02.12.2018

Нд.

Футбольна Родина

0:5

«СДЮСШОР-Чайка»-1

09.00-09.40

02.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

4:0

«СДЮСШОР-Чайка»-2

09.40-10.20

02.12.2018

Нд.

ФК Черкаси

11:4

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

10.20-11.00

02.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

02.12.2018

Нд.

КДЮСШ № 1

4:2

ФШМ - Явір

11.20-12.00

02.12.2018

Нд.

ФК Макс

3:7

ФК Черкаський Дніпро

12.00-12.40

02.12.2018

Нд.

ФК Атлетик-3

5:2

ФК Атлетик-1

12.40-13.20

02.12.2018

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

3:0

ФК Атлетик-2

13.20-14.00

3 ТУР

09.12.2018

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

6:2

ДЮСШ м. Золотоноша

12.00-12.40

09.12.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

6:0

ФК Черкаси

12.40-13.20

09.12.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

0:0

Футбольна Родина

13.20-14.00

09.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

14.00-14.20

09.12.2018

Нд.

ФК Атлетик-1

4:2

КДЮСШ № 1

14.20-15.00

09.12.2018

Нд.

ФК Атлетик-2

0:11

ФК Атлетик-3

15.00-15.40

09.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

1:4

ФК Макс

15.40-16.20

09.12.2018

Нд.

ФШМ - Явір

3:7

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

16.20-17.00

4 ТУР

16.12.2018

Нд.

Футбольна Родина

0:8

ФШМ - Явір

09.00-09.40

16.12.2018

Нд.

ФК Макс

5:0

«СДЮСШОР-Чайка»-1

09.40-10.20

16.12.2018

Нд.

ФК Черкаси

1:0

«СДЮСШОР-Чайка»-2

10.20-11.00

16.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

16.12.2018

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

6:1

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

11.20-12.00

16.12.2018

Нд.

КДЮСШ № 1

5:0

ФК Атлетик-2

12.00-12.40

16.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

6:2

ФК Атлетик-1

12.40-13.20

16.12.2018

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

0:11

ФК Атлетик-3

13.20-14.00

5 ТУР

23.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

4:1

ДЮСШ м. Золотоноша

12.00-12.40

23.12.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

8:1

ФК Черкаський Дніпро

12.40-13.20

23.12.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

0:5

ФК Макс

13.20-14.00

23.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

14.00-14.20

23.12.2018

Нд.

ФК Атлетик-2

0:13

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

14.20-15.00

23.12.2018

Нд.

ФК Атлетик-1

6:0

Футбольна Родина

15.00-15.40

23.12.2018

Нд.

ФК Атлетик-3

15:1

КДЮСШ № 1

15.40-16.20

27.01.2019

Нд.

ФШМ - Явір

3:3

ФК Черкаси


6 ТУР

03.03.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

 

ФК Атлетик-3

09.00-09.40

03.03.2019

Нд.

ФК Черкаси

 

ФК Атлетик-1

09.40-10.20

03.03.2019

Нд.

Футбольна Родина

 

ФК Атлетик-2

10.20-11.00

03.03.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

03.03.2019

Нд.

ФК Макс

 

ФШМ - Явір

11.20-12.00

03.03.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

 

«СДЮСШОР-Чайка»-1

12.00-12.40

03.03.2019

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

 

«СДЮСШОР-Чайка»-2

12.40-13.20

03.03.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

 

КДЮСШ № 1

13.20-14.00

7 ТУР

13.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

12:0

ДЮСШ м. Золотоноша

12.00-12.40

13.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

5:2

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

12.40-13.20

13.01.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

4:16

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

13.20-14.00

13.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

14.00-14.20

13.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

1:6

ФК Макс

14.20-15.00

13.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

11:0

Футбольна Родина

15.00-15.40

13.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

0:10

ФК Черкаси

15.40-16.20

13.01.2019

Нд.

ФШМ - Явір

3:3

ФК Черкаський Дніпро

16.20-17.00

8 ТУР

20.01.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

1:7

ФШМ - Явір

09.00-09.40

20.01.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

3:9

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

09.40-10.20

20.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

2:1

«СДЮСШОР-Чайка»-2

10.20-11.00

20.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

20.01.2019

Нд.

ФК Макс

16:0

ФК Атлетик-2

11.20-12.00

20.01.2019

Нд.

ФК Черкаси

2:8

ФК Атлетик-3

12.00-12.40

20.01.2019

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

4:0

ФК Атлетик-1

12.40-13.20

20.01.2019

Нд.

Футбольна Родина

4:8

КДЮСШ № 1

13.20-14.00

9 ТУР

27.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

4:3

ДЮСШ м. Золотоноша

12.00-12.40

27.01.2019

Нд.

ФШМ - Явір

3:8

«СДЮСШОР-Чайка»-1

12.40-13.20

27.01.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

8:1

Футбольна Родина

13.20-14.00

27.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

14.00-14.20

27.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

3:4

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

14.20-15.00

27.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

3:3

ФК Макс

15.00-15.40

27.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

1:8

ФК Черкаський Дніпро

15.40-16.20

27.01.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

2:4

ФК Черкаси

16.20-17.00

10 ТУР

03.02.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

7:3

Футбольна Родина

09.00-09.40

03.02.2019

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

3:6

ФК Атлетик-3

09.40-10.20

03.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

4:0

ФК Атлетик-1

10.20-11.00

03.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

03.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

2:3

ФШМ - Явір

11.20-12.00

03.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

8:0

ФК Атлетик-2

12.00-12.40

03.02.2019

Нд.

ФК Черкаси

4:1

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

12.40-13.20

03.02.2019

Нд.

ФК Макс

11:3

КДЮСШ № 1

13.20-14.00

11 ТУР

10.02.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

 

ФК Черкаський Дніпро

09.00-09.40

10.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

5:0

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

09.40-10.20

10.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

0:4

«СДЮСШОР-Чайка»-2

10.20-11.00

10.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

10.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

1:15

«СДЮСШОР-Чайка»-1

11.20-12.00

10.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

7:2

ФК Макс

12.00-12.40

10.02.2019

Нд.

ФШМ - Явір

2:1

ДЮСШ м. Золотоноша

12.40-13.20

10.02.2019

Нд.

Футбольна Родина

1:8

ФК Черкаси

13.20-14.00

12 ТУР

17.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

1:0 

КДЮСШ № 1

09.00-09.40

17.02.2019

Нд.

ФШМ - Явір

3:2 

ФК Атлетик-1

09.40-10.20

17.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

5:1 

ФК Атлетик-3

10.20-11.00

17.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

17.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

7:1

ФК Атлетик-2

11.20-12.00

17.02.2019

Нд.

ФК Макс

4:1

Футбольна Родина

12.00-12.40

17.02.2019

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

2:7

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

12.40-13.20

17.02.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

3:3

ФК Черкаси

13.20-14.00

13 ТУР

24.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

09.00-09.40

24.02.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

 

«СДЮСШОР-Чайка»-1

09.40-10.20

24.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

 

«СДЮСШОР-Чайка»-2

10.20-11.00

24.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

24.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

 

ДЮСШ м. Золотоноша

11.20-12.00

24.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

 

ФШМ - Явір

12.00-12.40

24.02.2019

Нд.

ФК Черкаси

 

ФК Макс

12.40-13.20

24.02.2019

Нд.

Футбольна Родина

 

ФК Черкаський Дніпро

13.20-14.00

Підсумкова турнірна таблиця відкритого чемпіонату м. Черкаси з футзалу серед вихованців

ДЮСШ та спортивних клубів (2009 р.н. та молодше)

Місце

Команда

І

П

Н

П

+/

О

1

ДЮСШ «Дніпро-80» – 1

8

8

0

0

42 – 9

24

2

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

8

6

0

2

45 – 16

18

3

Черкащина-Академія

8

5

2

1

31 – 12

17

4

ФШМ – Явір

8

5

1

2

30 – 21

16

5

СДЮСШОР

8

4

0

4

22 – 26

12

6

ДЮСШ м. Золотоноша

8

2

1

5

16 – 43

7

7

ДЮСШ «Дніпро-80» – 2

8

1

1

6

17 – 29

4

8

«СДЮСШОР-Чайка» – 2

8

1

1

6

19 – 31

4

9

КДЮСШ № 1

8

0

2

6

10 – 42

2

 
 
 
 

 Календар ігор відкритого чемпіонату

м. Черкаси з футзалу серед вихованців  ДЮСШ та спортивних клубів (2009 р.н. та молодше) 

 
 

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

1 ТУР (ДЮСШ «Дніпро-80»-2 – пропуск туру)

25.11.2018

Нд.

КДЮСШ № 1

0:5

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

09.00-09.40

25.11.2018

Нд.

ФШМ - Явір

5:3

СДЮСШОР

09.40-10.20

25.11.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

3:6

Черкащина-Академія

10.20-11.00

25.11.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

12:2

ДЮСШ м. Золотоноша

11.00-11.40

2 ТУР (ДЮСШ «Дніпро-80»-1 – пропуск туру) 

02.12.2018

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

1:4

«СДЮСШОР-Чайка»-2

14.00-14.40

02.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

3:6

«СДЮСШОР-Чайка»-1

14.40-15.20

02.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

15.20-15.40

02.12.2018

Нд.

СДЮСШОР

5:3

КДЮСШ № 1

15.40-16.20

02.12.2018

Нд.

Черкащина-Академія

2:2

ФШМ - Явір

16.20-17.00

3 ТУР СДЮСШОР-Чайка»-1 – пропуск туру) 

09.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

6:3

СДЮСШОР

09.00-09.40

09.12.2018

Нд.

КДЮСШ № 1

0:7

Черкащина-Академія

09.40-10.20

09.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

10.20-10.40

09.12.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

3:4

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

10.40-11.20

09.12.2018

Нд.

ФШМ - Явір

10:0

ДЮСШ м. Золотоноша

11.20-12.00

4 ТУР (СДЮСШОР – пропуск туру)

16.12.2018

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

5:0

КДЮСШ № 1

14.00-14.40

16.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

1:3

ФШМ - Явір

14.40-15.20

16.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

15.20-15.40

16.12.2018

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

4:1

«СДЮСШОР-Чайка»-2

15.40-16.20

16.12.2018

Нд.

Черкащина-Академія

0:3

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

16.20-17.00

5 ТУР («СДЮСШОР-Чайка»-2 – пропуск туру)  

23.12.2018

Нд.

ФШМ - Явір

0:7

«СДЮСШОР-Чайка»-1

09.00-09.40

23.12.2018

Нд.

КДЮСШ № 1

1:1

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

09.40-10.20

23.12.2018

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

10.20-10.40

23.12.2018

Нд.

СДЮСШОР

4:0

Черкащина-Академія

10.40-11.20

23.12.2018

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

8:1

ДЮСШ м. Золотоноша

11.20-12.00

6 ТУР (Черкащина-Академія – пропуск туру)  

03.02.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

1:4

СДЮСШОР

14.00-14.40

03.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

2:5

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

14.40-15.20

03.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

15.20-15.40

03.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

10:0

КДЮСШ № 1

15.40-16.20

03.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

2:4

ФШМ - Явір

16.20-17.00

7 ТУР (ФШМ - Явір – пропуск туру)

13.01.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

5:0

«СДЮСШОР-Чайка»-1

09.00-09.40

13.01.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

4:4

«СДЮСШОР-Чайка»-2

09.40-10.20

13.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

10.20-10.40

13.01.2019

Нд.

СДЮСШОР

3:2

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

10.40-11.20

13.01.2019

Нд.

Черкащина-Академія

2:2

ДЮСШ м. Золотоноша

11.20-12.00

8 ТУР (ДЮСШ м. Золотоноша – пропуск туру) 

20.01.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

1:7

Черкащина-Академія

14.00-14.40

20.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

5:2

СДЮСШОР

14.40-15.20

20.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

15.20-15.40

20.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

2:6

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

15.40-16.20

20.01.2019

Нд.

ФШМ - Явір

5:2

КДЮСШ № 1

16.20-17.00

9 ТУР (КДЮСШ № 1 – пропуск туру)  

27.01.2019

Нд.

Черкащина-Академія

3:1

«СДЮСШОР-Чайка»-1

09.00-09.40

27.01.2019

Нд.

СДЮСШОР

2:0

«СДЮСШОР-Чайка»-2

09.40-10.20

27.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

10.20-10.40

27.01.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

4:1

ФШМ - Явір

10.40-11.20

27.01.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

4:3

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

11.20-12.00

 

 

 

 

 

             7 ТУР

13.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

 

ДЮСШ м. Золотоноша

12.00-12.40

13.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

12.40-13.20

13.01.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

13.20-14.00

13.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

14.00-14.20

13.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

 

ФК Макс

14.20-15.00

13.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

 

Футбольна Родина

15.00-15.40

13.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

 

ФК Черкаси

15.40-16.20

13.01.2019

Нд.

ФШМ - Явір

 

ФК Черкаський Дніпро

16.20-17.00

8 ТУР

20.01.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

 

ФШМ - Явір

09.00-09.40

20.01.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

09.40-10.20

20.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

 

«СДЮСШОР-Чайка»-2

10.20-11.00

20.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

20.01.2019

Нд.

ФК Макс

 

ФК Атлетик-2

11.20-12.00

20.01.2019

Нд.

ФК Черкаси

 

ФК Атлетик-3

12.00-12.40

20.01.2019

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

 

ФК Атлетик-1

12.40-13.20

20.01.2019

Нд.

Футбольна Родина

 

КДЮСШ № 1

13.20-14.00

9 ТУР

27.01.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

 

ДЮСШ м. Золотоноша

12.00-12.40

27.01.2019

Нд.

ФШМ - Явір

 

«СДЮСШОР-Чайка»-1

12.40-13.20

27.01.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

 

Футбольна Родина

13.20-14.00

27.01.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

14.00-14.20

27.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

14.20-15.00

27.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

 

ФК Макс

15.00-15.40

27.01.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

 

ФК Черкаський Дніпро

15.40-16.20

27.01.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

 

ФК Черкаси

16.20-17.00

10 ТУР

03.02.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

 

Футбольна Родина

09.00-09.40

03.02.2019

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

 

ФК Атлетик-3

09.40-10.20

03.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

 

ФК Атлетик-1

10.20-11.00

03.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

03.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

 

ФШМ - Явір

11.20-12.00

03.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

 

ФК Атлетик-2

12.00-12.40

03.02.2019

Нд.

ФК Черкаси

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

12.40-13.20

03.02.2019

Нд.

ФК Макс

 

КДЮСШ № 1

13.20-14.00

11 ТУР

10.02.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

 

ФК Черкаський Дніпро

09.00-09.40

10.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

09.40-10.20

10.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

 

«СДЮСШОР-Чайка»-2

10.20-11.00

10.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

10.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

 

«СДЮСШОР-Чайка»-1

11.20-12.00

10.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

 

ФК Макс

12.00-12.40

10.02.2019

Нд.

ФШМ - Явір

 

ДЮСШ м. Золотоноша

12.40-13.20

10.02.2019

Нд.

Футбольна Родина

 

ФК Черкаси

13.20-14.00

12 ТУР

17.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

 

КДЮСШ № 1

09.00-09.40

17.02.2019

Нд.

ФШМ - Явір

 

ФК Атлетик-1

09.40-10.20

17.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-1

 

ФК Атлетик-3

10.20-11.00

17.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

17.02.2019

Нд.

«СДЮСШОР-Чайка»-2

 

ФК Атлетик-2

11.20-12.00

17.02.2019

Нд.

ФК Макс

 

Футбольна Родина

12.00-12.40

17.02.2019

Нд.

ФК Черкаський Дніпро

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

12.40-13.20

17.02.2019

Нд.

ДЮСШ м. Золотоноша

 

ФК Черкаси

13.20-14.00

13 ТУР

24.02.2019

Нд.

ДЮСШ «Дніпро-80»-1

 

ДЮСШ «Дніпро-80»-2

09.00-09.40

24.02.2019

Нд.

КДЮСШ № 1

 

«СДЮСШОР-Чайка»-1

09.40-10.20

24.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-3

 

«СДЮСШОР-Чайка»-2

10.20-11.00

24.02.2019

Нд.

КОНКУРСИ ДЛЯ ФУТЗАЛІСТІВ

11.00-11.20

24.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-1

 

ДЮСШ м. Золотоноша

11.20-12.00

24.02.2019

Нд.

ФК Атлетик-2

 

ФШМ - Явір

12.00-12.40

24.02.2019

Нд.

ФК Черкаси

 

ФК Макс

12.40-13.20

24.02.2019

Нд.

Футбольна Родина

 

ФК Черкаський Дніпро

13.20-14.00

Прочитано 1611 раз Последнее изменение Воскресенье, 17 Февраль 2019 15:52

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper