click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope

  • 1zjkbscjhbsdcj
  • 5
  • Avtocentr
  • asfnelifwfe
  • asjbgfyiwegfuiw
  • carbon
  • dls1000
  • interplit1232123
  • jkbaskjbsac
  • lionf
  • n88jnin
  • obl
  • patroti
  • smnjrlsdkjnr
  • stiralochka
  • vivant
  • waefdlke
  • welllcalll
  • 1



МСК Дніпро

1 тур 24 жовтня "МСК Дніпро" 3:4 ЮГ-2000"

Голи: Капля 2 хв Ольшевський 8 хв Березюк 10 хв. - Александров Віктор 9 хв Калініч 12 хв Бабенко 15 хв Биченко 18 хв.

Поередження:Матвійчук 10 хв Сіренко 22 хв. - Александров Віктор 9 хв Мачульський 19 хв Біляк 23 хв.

Вилучення: Матвійчук 21 хв (2жк).

2 тур 28 жовтня "МСК Дніпро" 1:4 "Майфон"

Голи: Іванча 11 хв. - Сініцин 4’ 15’ 20 хв Горбинко 23 хв.

Поередження: Лесич 15 хв ("МСК Дніпро").

Вилучення: Лесич 20 хв (2 ЖК).

3 тур 4 листопада "Вектра" 1:2 "МСК Дніпро"

Голи: Скворцов 22 хв. - Сіренко 6’ 7 хв.

4 тур 25 листопада "Цетус" 3:2 "МСК Дніпро"

Голи: Погребняк 17 хв Сорокін 23 хв. - Сіренко 2 хв автогол Сіренко 5 хв Пархоменко 20 хв.

Попередження: Соломка 16 хв Лесич 17 хв ("МСК Дніпро").

5 тур 1 грудня "МСК Дніпро" 5:2 "Патріоти"

Голи: Сіренко 16 хв Лесич 17 хв Березюк 18 хв Пархоменко 21 хв. - Дубічь 4 хв автогол Кондеревич 15’ 24 хв.

6 тур 17 грудня "ЮГ-2000" 2:1 "МСК Дніпро"

Голи: Бабенко 1 хв Біляк 8 хв. - Березюк 7 хв.

Попередження: Калініч 11 хв Мачульський 11 хв. - Пархоменко 11 хв. 

8 тур 13 січня "МСК Дніпро" 2:2 "Вектра"

Голи: Баранник 13 хв Ольшевський 22 хв. - Тихонов 22 хв Орел 23 хв.

Попередження: Марущак 8 хв.

9 тур 20 січня "МСК Дніпро" 0:4 "Цетус"

Голи: Скороходов 5 хв Гарнага 8,16,21 хв.

Попередження: Сіренко 10. - Волощук 11 хв.

7 тур (перенесений матч) "Майфон" 5:1 "МСК Дніпро"

Голи: Авер’янов 5, 23, 24, 24 хв Орел 9 хв. - Сіренко 16 хв.

Попередження: Пантелей 4 хв. - Баранник 2 хв Сіренко 4 хв.

 

Команда: «МСК Дніпро»

_Дніпро.png

м. Черкаси

Дата заснування:

Керівник: Гончаров Юрій

з/п

Прізвище,ім'я,по батькові

Дата народження

1378699847.png

kisspng-penalty-card-yellow-card-association-football-refe-sim-cards-5ab74207cf9f95.5798399315219594318504.png

images_3.jpg

1.

Колодяжний Богдан

05.03.2003

 

 

 

2.

Ковальов Ілля

15.01.2003

 

 

 

3.

Завгородній Віталій

27.06.2004

 

 

 

4.

Рева Віталій

24.09.1989

 

 

 

5.

Лесич Максим

25.02.2003

1

2

1

6.

Матвійчук Олександр

28.05.2003

 

1

1

7.

Ольшевський Арсеній

06.12.2003

2

 

 

8.

Сіренко Олександр

02.10.2003

5

3

 

9.

Капля Станіслав

16.10.2002

1

 

 

10.

Іванча Богдан

12.10.2003

1

 

 

11.

Березюк Едуард

06.02.1997

3

 

 

12.

Баранник Станіслав

16.07.1994

1

1

 

13.

Пархоменко Віктор

04.07.1990

2

1

 

14.

Манько Ростислав

24.04.2004

 

 

 

15.

Гапеєв Ілля

25.02.2002

 

 

 

16.

Пономаренко Максим

16.04.2004

 

 

 

17.

Парчинський Едуард

05.05.2003

 

 

 

18.

Соломка Іван

07.09.2005

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

images_3.jpg

1 тур 24 жовтня "МСК Дніпро" - ЮГ-2000"
 

 

Команда: «МСК Дніпро»

_Дніпро.png

м. Черкаси

Дата заснування:

Керівник: Гончаров Юрій

з/п

Прізвище,ім'я,по батькові

Дата народження

1378699847.png

kisspng-penalty-card-yellow-card-association-football-refe-sim-cards-5ab74207cf9f95.5798399315219594318504.png

images_3.jpg

1.

Колодяжний Богдан

05.03.2003

 

 

 

2.

Ковальов Ілля

15.01.2003

 

 

 

3.

Завгородній Віталій

27.06.2004

 

 

 

4.

Рева Віталій

24.09.1989

 

 

 

5.

Лесич Максим

25.02.2003

 

 

 

6.

Матвійчук Олександр

28.05.2003

 

 

 

7.

Ольшевський Арсеній

06.12.2003

 

 

 

8.

Сіренко Олександр

02.10.2003

 

 

 

9.

Капля Станіслав

16.10.2002

 

 

 

10.

Іванча Богдан

12.10.2003

 

 

 

11.

Березюк Едуард

06.02.1997

 

 

 

12.

Баранник Станіслав

16.07.1994

 

 

 

13.

Пархоменко Віктор

04.07.1990

 

 

 

14.

Манько Ростислав

24.04.2004

 

 

 

15.

Гапеєв Ілля

25.02.2002

 

 

 

16.

Пономаренко Максим

16.04.2004

 

 

 

17.

Парчинський Едуард

05.05.2003

 

 

 

18.

Соломка Іван

07.09.2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

images_3.jpg

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper