click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope

  • 111.png
  • 113.png
  • 114.png
  • 18
  • 5
  • agrlogo
  • asfnelifwfe
  • asjbgfyiwegfuiw
  • carbon
  • dls1000
  • interplit1232123
  • lionf
  • n88jnin
  • smnjrlsdkjnr
  • vivant
  • welllcalll
  • zdorov
  • Вектра
  • Гермес
  • Дніпро
  • Майфон1
  • Рувер
  • Сокіл
  • енергозбут

 

 


 

 

 

46516317_721297104912287_1099204632103616512_n.jpg

 зображення_viber_2019-10-03_10-58-17.jpg

      



ЮГ-2000

 1 тур 10 січня "WellCall" 3:2 "ЮГ-2000"

Голи:Білозор 4' Чуприна 12' Лещенко 17. - Дєєв 9' Біляк 15.

Попередження: Магльований 8 (ЮГ-2000)

- 2 тур 12 січня "ЮГ-2000" 9:2 "Інтерпліт"

Голи: Бабенко 2' Дєєв 4'24' Біляк 6'22' Гуд 9' Іщенко 14'23' Олійник 16. - Коломацький 19' Кондратюк 24. 

- 3 тур 18 січня "ЮГ-2000" 1:3 "Альянс"

Голи: Агарін 12 АГ' Біляк 21. - Шепель 16'24.

- 4 тур 7 лютого "ЮГ-2000" 4:2 "Майфон-2"

Голи: Олійник 12'12 хв; Сидоренко 17; Гамалій 21 хв. - Таранович 17; Оришечко 24 хв.

Попередження: Таранович 9 хв; Литовченко 20 хв.

- 5 тур 16 лютого "Пламет" 2:4 "ЮГ-2000"

Голи: Ольховий 18 хв автогол Білоножко О. 18 хв Ольховий 24 хв. - Бабенко 14’ 22 хв Куц 19 хв.

Вилучення: Дзюба 14 хв ("Пламет").

- 6 тур 28 лютого 20.20 "Топ-Чан" 0:3 "ЮГ-2000"

Голи: Гальченко 5 хв автогол. - Бабенко 3 хв; Агарін 7 хв.

Попередження: Дєєв 24 хв ("ЮГ-2000").

- 7 тур 1 березня "ЮГ-2000" 1:3 "Сервіс Агро"

Голи: Олійник 8 хв. - Панченко 3 хв; Кіт 22’ 24 хв.

Попередження: Гуд 3 хв; Біляк 24 хв.

Вилучення: Куц 22 хв.

- 8 тур 6 березня "Черкасиенергозбут" 1:2 "ЮГ-2000"

Голи: Гаврюшенко 14 хв. - Бабенко 16 хв; Агарін 16 хв.

 - 9 тур 6 березня "Майфон" 2:2 "ЮГ-2000"

Голи: Сторчоус 5 хв; Раковський 22 хв. - Бабенко 23’ 24 хв.

Попередження: Гуд 15 хв; Біляк 17 хв (ЮГ-2000).

Попередження: Вєтров 23 хв (ЮГ-2000).

Команда: «ЮГ-2000»

ЮГ-2000.jpg 

м. Черкаси

Дата заснування: 2015

Керівник: Корецький Ю. П. 067-965-09-18

з/п

гравця

Прізвище,ім'я,по батькові

Дата народження

1378699847.png

kisspng-penalty-card-yellow-card-association-football-refe-sim-cards-5ab74207cf9f95.5798399315219594318504.png

images_3.jpg 

1.

 

Бiляк Олег Юрійович

14.08.1987

4

2

 

2.

 

Куц Олександр Васильович

01.07.1980

1

 

1

3.

 

Олійник Артем Євгенович

18.10.1999

4

 

 

4.

 

Присяжнюк Павло Павлович

11.04.1983

 

 

 

5.

 

Сидоренко Сергій Леонідович

01.08.1982

1

 

 

6.

 

Вєтров Андрій Валерійович

17.02.1993

 

1

 

7.

 

Іщенко Ярослав Сергійович

20.05.1992

2

 

 

8.

 

Горкун Валентин Миколайович

19.07.1982

 

 

 

9.

 

Бабенко Андрій Миколайович

01.01.1986

7

 

 

10.

 

Гамалій Вячеслав Вікторович

06.08.1983

1

 

 

11.

 

Гуд Євген Дмитрович

23.01.1986

1

2

 

12.

 

Орлов Михайло Геннадійович

20.11.1989

 

 

 

13.

 

Григорьєв Володимир Миколайович

05.04.1989

 

 

 

14.

 

Дєєв Вячеслав Сергійович

05.04.1993

3

1

 

15.

 

Агарін Кирило Олександрович

27.08.1997

2

 

 

16.

 

Магльований Ярослав Вячеславович

12.08.1992

 

1

 

17.

 

 

 

 

 

 

18.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата 

народження

 

 

1

 Єрошев Віктор Олегович

23.06.1985

     

2

 Магльований Ярослав Вячеславович

12.08.1992

     

3

 Соловей Олександр Олегович 

16.02.1970

     

4

 Лісняк Юрій Володимирович

11.04.1979

     

5

 Дєєв В’ячеслав Сергійович

05.04.1993

     

6

 Кіт Павло Михайлович

05.03.1991

     

7

 Петришин Владислав Ігорович

15.02.1995

     

8

 Лобов Олександр Олексійович

16.12.1990

     

9

 Стєпанов Петро Петрович

04.12.1986

     

10

 Коркішко Олег Петрович

08.02.1992

     

11

 Калініч Андрій Борисович

05.09.1988

     

12

 Аргєєв Олександр Сергійович

11.08.1995

     

13

 Ткаченко В’ячеслав Олександрович

23.03.1990

     

14

 Коломієць Роман Станіславович

 27.03.1992      

15

         

Представник команди 

Соловей Олександр

   (073) 55 22 888
 
 

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper