click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope

  • 111.png
  • 113.png
  • 114.png
  • 1227.png
  • 18
  • 5
  • 5К
  • agrlogo
  • asfnelifwfe
  • asjbgfyiwegfuiw
  • carbon
  • dls1000
  • interplit1232123
  • lionf
  • smnjrlsdkjnr
  • vivant
  • welllcalll
  • zdorov
  • Вектра
  • Гермес
  • Дніпро
  • Майфон1
  • Рувер
  • Сокіл

 

 




Історія ГО ААМФ

1. Турнір з міні-футболу присвячений всесвітніму дню здоров’я

(02.04-23.04.2011)

Брало участь 22 команди.

Призери: 1місце – «Транско», 2 місце – «Школа», 3місце – «Пріскор».

2. Відкрита обласна Премєр ліга з міні-футболу серед аматорських команд

(07.06-27.07.2011)

Брало участь 16 команд.

Призери: 1 місце – «Азот», 2 місце – «Транско», 3 місце – «Вектра».

Номінації:

Кращий бомбардир – Орел Артем («Вектра», 42 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Шалапута Олександр («Транско»).

Кращий воротар – Соколовський Нікіта («Азот»).

3. Відкритий обласний турнір з міні–футболу серед аматорських команд присвячений 20-річчю незалежності України

(26.08- 08.09.2011)

Брало участь 24 команди.

Призери: 1 місце – «Азот», 2 місце – «Епіцентр», 3 місце – «Гладкий».

Номінації:

Кращий бомбардир – Островський Олексій («Епіцентр»).

Кращий гравець – Караушан Олександр («Азот»).

Кращий воротар – Ступаков Ігор («Епіцентр»).

4. Відкритий чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд присвячений солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

(27.11.2011 – 12.02.2012)

Брало участь 24 команди (вища ліга – 12 команд; перша ліга – 12 команд).

Призери (Вища ліга):

1 місце – «Азот», 2 місце – «Арсенал», 3 місце – «Епіцентр».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Сватуха Євгеній («Арсенал», 27 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Калініч Андрій («Епіцентр»).

Кращий воротар – Панченко Антон («Арсенал»).

Призери (Перша ліга):

1 місце – «ФК Надія», 2 місце – «Гетьман», 3 місце – «Старий город».

Номінації (Перша ліга):

Кращий бомбардир – Шевченко Микола («Легіон», 35 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Проценко Дмитро («ФК Надія»).

Кращий воротар – Макодзеба Роман («Старий город»).

5. Відкритий обласний турнір з міні-футболу серед аматорських команд «Футбол – це життя» (35 років і старше)

(15.01-19.02.2012)

Брало участь 5 команд.

Призери:1 місце – «Азот», 2 місце – «Острів», 3 місце – «Школа».

Номінації:

Кращий бомбардир – Дряпко Олег («Арсенал», 6 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Усаковський Сергій («Азот»).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Острів»).

6. Відкритий обласний турнір з міні-футболу серед аматорських команд

(07.04-06.05.2012)

Брало участь 22 команди.

Призери: 1 місце – «Арсенал», 2 місце – «Острів» 3 місце – «Вектра».

Номінації:

Кращий бомбардир – Сватуха Євгеній («Арсенал»).

Кращий гравець – Ворона Максим («Вектра»).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Острів»).

7. Чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд

(02.07-08.08.2012)

Брало участь 22 команди (вища ліга – 11 команд; перша ліга – 11 команд).

Призери (Вища ліга):

1 місце – «Арсенал», 2 місце – «Азот», 3 місце – «Старий город».

Призери (Перша ліга):

1 місце – «Рекорд», 2 місце – «Прометей», 3 місце – «9вяточка».

8. Відкритий обласний турнір з міні-футболу серед аматорських команд

(23.09-20.10.2012)

Брало участь 21 команда.

Призери: 1 місце – «Надія», 2 місце – «Азот», 3 місце – «Вектра».

Номінації:

Кращий бомбардир – Косун Віталій («Азот») та Захар Артем («Легіон») по   9 забитих м’ячів.

Кращий гравець – Замятін Володимир («Азот»).

Кращий воротар – Степаненко Олександр («Вектра»).

9. Зимовий обласний чемпіонат серед аматорських команд

(24.11.2012 – 10.02.2013)

Брало участь 32 команди (вища ліга – 12 команд; перша ліга – 20 команд).

Призери (Вища ліга):

1 місце – «Комфорт-Плюс», 2 місце – «Азот», 3 місце – «Вектра».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Сторчоус Андрій («Азот», 23 забитих м’ячі).

Кращий гравець – Вакуленко Антон («Острів»).

Кращий воротар – Дубіч Сергій («Комфорт-Плюс»).

Призери (Перша ліга):

1 місце – «Гетьман», 2 місце – «Черкасигаз», 3 місце – «Холоднянське».

Номінації (Перша ліга):

Кращий бомбардир – Маняк Максим («Гетьман», 29 забитих м’ячі).

Кращий гравець – Сидоров Гліб («Прокуратура»).

Кращий воротар – Регурецький Роман («Гетьман»).

10. Чемпіонат області з міні-футболу «35+» (18.02-25.03.2013)

(18.02-25.03.2013)

Брало участь 4 команди.

Призери:1 місце – «Арсенал», 2 місце – «Азот», 3 місце – «Острів».

Номінації:

Кращий бомбардир – Агарін Олександр («Арсенал»).

Кращий гравець – Усаковський Сергій («Азот»).

Кращий воротар – Куколь Сергій («Арсенал»).

11. Обласний турнір з міні-футболу серед аматорських команд

(06-27.04.2013)

Брало участь 21 команда.

Призери:1 місце – «Пожежна Академія», 2 місце – «Арсенал», 3 місце – «Комфорт-Плюс».

Номінації:

Кращий бомбардир – Ткаченко Олександр («Транзіт»), Головатенко Владислав («Омрон»), Вакуленко Антон («Рувер Груп») по 12 забитих м’ячів.

Кращий гравець – Тусь Віталій («Пожежна Академія»).

Кращий воротар – Сватуха Євгеній («Арсенал»).

12. Чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд

(25.05-17.07.2013)

Брало участь 23 команди.

Призери: 1 місце – «Комфорт-Плюс», 2 місце – «Пожежна академія», 3 місце – «Соснівський РВ»

Номінації:

Кращий бомбардир – Орел Артем («Вектра»).

Кращий гравець – Солопіченко Сергій («Черкаситрансгаз»).

Кращий воротар – Дроздецький Юрій («Одна Родина»).

13. Обласний турнір з міні-футболу серед аматорських команд

(07-29.09.2013)

Брало участь 18 команд.

Призери: 1 місце – «Арсенал», 2 місце – «Азот», 3 місце – «Комфорт-Плюс».

Номінації:

Кращий бомбардир – Орел Артем («Вектра»).

Кращий гравець – Бабенко Андрій («Комфорт-Плюс»).

Кращий воротар – Куколь Сергій («Арсенал»).

14.«Молодіжна студентська ліга» серед студентів навчальних закладів 

(29.10-06.11.2013)

Брало участь 7 команд.

Призери: 1 місце – «ЧПТ», 2 місце – «ЧПТ-2», 3 місце – «Професійний ліцей».

        

15. Зимовий чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд

(17.11.2013-10.03.2014)

Брало участь 38 команд.

Призери (Вища ліга):

1 місце – «Азот», 2 місце – «Комфорт-Плюс», 3 місце – «Черкаситрансгаз».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Бабенко Андрій («Комфорт-Плюс»).

Кращий гравець – Ткаченко В’ячеслав («Соснівський РВ»).

Кращий воротар – Соколовський Нікіта («Азот»).

Призери (Перша ліга, група «А»):

1 місце – «Черкасигаз», 2 місце – «ПП «Валюк», 3 місце – «Острів».

Номінації (Перша ліга, група «А»):

Кращий бомбардир – Салівончик Іван («Острів», 28 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Пустовіт Віктор («Інваспорт»).

Кращий воротар – Маценко Денис («Черкасигаз»).

Призери (Перша ліга, група «Б»):

1 місце – «Компанія Іщенко», 2 місце – «Локомотив-Автоскло», 3 місце – «Newton».

Номінації (Перша ліга, група «Б»):

Кращий бомбардир – Гамалій В’ячеслав («Компанія Іщенко», 28 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Хоменко Роман («Локомотив-Автоскло»).

Кращий воротар – Бреус Сергій («Локомотив-Автоскло»).

16. Змагання з міні-футболу серед аматорських команд, присвячені 3-річчю діяльності ГО «ААМФ»

(02-22.03.2014)

Брало участь 16 команд.

Призери: 1 місце – «Епіцентр», 2 місце – «Соснівський РВ», 3 місце – «Комфорт-Плюс».

17. Кубок уболівальників з нагоди відкриття на Черкащині футбольного сезону

(26.03.2014)

Брало участь 8 команд.

Призери: 1 місце – «Єдина Країна», 2 місце – «OmeGa», 3 місце – «ЧПТ».

18. Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд

(12.04-03.05.2014)

Брало участь 17 команд.

Призери: 1 місце – «Сосновка», 2 місце – «Рекорд», 3 місце – «Newton».

Номінації:

Кращий бомбардир – Захаров Артем («Сосновка», 16 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Аргєєв Олександр («Рекорд»).

Кращий воротар – Зоря Євгеній («Newton»).

19. Змагання з міні-футболу серед аматорських команд у категорії «40+»

(03-18.05.2014)

Брало участь 5 команд.

Призери: 1 місце – «Хімік», 2 місце – «Острів», 3 місце – «Школа».

Номінації:

Кращий бомбардир – Солопіченко Сергій («Хімік», 6 забитих м’ячів).

20. Чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд «Єдина Країна»

(09.06-17.07.2014)

Брало участь 30 команд.

Призери (Вища ліга):

Призери: 1 місце – «Азот», 2 місце – «Епіцентр», 3 місце – «Комфорт-Плюс».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Стєпанов Петро («Епіцентр», 23 забитих м’ячі).

Кращий гравець – Биченко Сергій («Комфорт-Плюс»).

Кращий воротар – Соколовський Нікіта («Азот»).

Призери (Перша ліга, група «А»):

Призери: 1 місце – «Анікс-Черкаси», 2 місце – «Рось», 3 місце – «Арка».

Номінації (Перша ліга, група «А»):

Кращий бомбардир – Мірошніченко Олександр («Анікс-Черкаси», 12 забитих м’ячі).

Кращий гравець – Гацанюк Вадим («Старий Город»).

Кращий воротар – Зінченко Олександр («Анікс-Черкаси»).

Призери (Перша ліга, група «Б»):

Призери: 1 місце – «Newton», 2 місце – «Одна Родина», 3 місце – «Омрон».

Номінації (Перша ліга, група «Б»):

Кращий бомбардир – Головатенко Владислав («Омрон», 27 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Аргєєв Олександр («Newton»).

Кращий воротар – Зоря Євгеній («Newton»).

21. Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд на призи Анатолія Бондаренка

(03-23.05.2014)

Брало участь 12 команд.

Призери: 1 місце – «Комфорт-Плюс», 2 місце – «Сосновка», 3 місце – «Вектра-Обленерго».

22. Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд

(06-28.09.2014)

Брало участь 17 команд.

Призери: 1 місце – «Сосновка», 2 місце – «SolTex», 3 місце – «Анікс-Черкаси».

Номінації:

Кращий бомбардир – Караушан Олександр («Азот», 10 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Євтушевський Олександр («Анікс-Черкаси»).

Кращий воротар – Куколь Сергій («SolTex»).

23. Кубок «Дружба» з міні-футболу серед аматорських команд

(11-12.10.2014)

Брало участь 10 команд.

Призери: 1 місце – «SolTex», 2 місце – «Вектра-Обленерго», 3 місце – «Надія».

Номінації:

Кращий бомбардир – Орел Артем («Вектра-Обленерго», 8 забитих м’ячів).

24. Чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд

(01.11.2014-07.02.2015)

Брало участь 38 команд.

Призери (Вища ліга):

Призери: 1 місце – «Newton», 2 місце – «SolTex», 3 місце – «Азот».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Сторчоус Андрій («ПП «Валюк»).

Кращий гравець – Алєксєєв Олексій («Newton»).

Кращий воротар – Іщенко Ярослав («ПП «Валюк»).

Призери (Перша ліга, група «А»):

Призери: 1 місце – «Шелтон», 2 місце – «Хімелектобуд», 3 місце – «Компанія Іщенко».

Номінації (Перша ліга, група «А»):

Кращий бомбардир – Дєдов Сергій («Черкасигаз»).

Кращий гравець – Шепель Олександр («Хімелектробуд»).

Кращий воротар – Тертичний Андрій («Шелтон»).

Призери (Перша ліга, група «Б»):

Призери: 1 місце – «Спортивний клуб «Чикаго», 2 місце – «Локомотив», 3 місце – «Unicomf».

Номінації (Перша ліга, група «Б»):

Кращий бомбардир – Хоменко Роман («Локомотив»).

Кращий гравець – Кравченко Владислав («Спортивний клуб «Чикаго»).

Кращий воротар – Бреус Сергій («Локомотив»).

25. Чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд «40+»

(18.11.2014-27.01.2015)

Брало участь 5 команд.

Призери: 1 місце – «Хімік», 2 місце – «SolTex», 3 місце – «Острів».

Номінації:

Кращий бомбардир – Поліщук Роман («Хімік»).

Кращий гравець – Дряпко Олег («SolTex»).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Острів»).

Найкорисливіший гравець команди – Пустовалов Віталій («Освіта-ЧПТ»).

26. Відкритий Кубок з міні-футболу серед аматорських команд

(28.02.2015)

Брало участь 5 команд.

Призери: 1 місце – «Полікор» (м. Черкаси), 2 місце – «Штанга» (м. Рівне), 3 місце – «Збірна Дніпра» (м. Дніпропетровськ).

Номінації:

Кращий бомбардир – Животенко Олександр («Полікор»).

Кращий гравець – Боровець Віталій («Штанга»).

Кращий воротар – Лютов Олександр («АФК «Гірник» м. Кривий Ріг).

27. Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд, присвячені

4-річчю ГО ААМФ

(21.02-29.03.2015)

Брало участь 20 команд.

Призери: 1 місце – «ПП «Валюк», 2 місце – «SolTex», 3 місце – «Надія».

Номінації:

Кращий бомбардир – Дєдов Сергій («ПП «Валюк»).

Кращий гравець – Мачульський Сергій («SolTex»).

Кращий воротар – Іщенко Ярослав («ПП «Валюк»).

28. Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд

(04.04-23.05.2015)

Брало участь 8 команд.

Призери: 1 місце – «Вектра-Обленерго», 2 місце – «Азот», 3 місце – «Іскра».

Номінації:

Кращий бомбардир – Караушан Олександр («Азот»).

Кращий гравець – Гонда Володимир («Іскра»).

Кращий воротар – Дроздецький Юрій («Вектра-Обленерго»).

29. Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд «40+»

(30.05-11.07.2015)

Брало участь 5 команд.

Призери: 1 місце – «SolTex-Арсенал», 2 місце – «Острів», 3 місце – «ЮГ-2000».

Номінації:

Кращий бомбардир – Дряпко Олег («SolTex-Арсенал», 4 забитих м’ячі);

                                   Дабагян Гагік («Острів»);

                                   Яхненко Владислав («Освіта-ЧПТ»).

Кращий гравець – Дабагян Гагік («Острів»).

Кращий воротар – Удод Сергій («SolTex-Арсенал»).

30. Чемпіонат області «Літня ліга» з міні-футболу серед аматорських команд

(09.06-11.08.2015)

Брало учать 18 команд.

Призери: 1 місце - «SolTex», 2 місце – «ПП Валюк», 3 місце – «Фінт».

Номінації:

Кращий бомбардир – Стєпанов Петро («SolTex», 30 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Іщенко Ярослав («ПП «Валюк»).

Кращий гравець – Єрошев Віктор («SolTex»).

31. Осінній турнір 2015 (10.09 – 24.09.2015)

Брало участь 11 команд.

Призери: 1 місце - «SolTex», 2 місце – «ПП Валюк», 3 місце – «ЮГ-2000».

Номінації:

Кращий бомбардир – Мачульський Сергій («SolTex», 25 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Дєдов Сергій («ПП Валюк»).

Кращий воротар – Єрошев Віктор («SolTex»).

32. Чемпіонат м. Черкаси з міні-футболу серед професійних навчальних закладів міста

(05.10 -02.11.2015)

Брало участь 6 команд.

Призери: 1 місце – «ЧПЛ»(«Черкаський професійний ліцей»), 2 місце – «ЧПТ»(«Черкаський політехнічний технікум»), 3 місце – «ЧХТК»(«Черкаський художньо-технічний коледж»)

Номінації:

Кращий бомбардир – Кшемінський Богдан («ЧПЛ», 12 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Піроженко Андрій («ЧПТ»).

Кращий гравець – Комаренко Богдан («ЧХТК»).

33. Зимова ліга «40+» 2015 -16 рр (01.12.2015 -02.02.2016)

Брало участь 5 команд.

Призери: 1 місце – «Хімік-Азот», 2 місце – «Острів», 3 місце – «SolTex».

Номінації:

Кращий бомбардир – Поліщук Роман («Хімік-Азот», 14 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Острів»).

Кращий гравець – Лісняк Юрій («SolTex»).

34. Кубок м.Черкаси з міні-футболу(«Зимова ліга»)

(07.11.2015-13.02.2016)

Брало участь 36 команд.

Призери (Вища ліга):

Призери: 1 місце - «SolTex», 2 місце – «ПП Валюк», 3 місце – «Хімелектробуд».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Авер’янов Максим(«Хімелектробуд», 22 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Єрошев Віктор («SolTex»).

Кращий гравець – Дєдов Сергій («ПП Валюк»).

Призери (Перша ліга, група «А»):

Призери: 1 місце – «Медуниця», 2 місце – «Енергія», 3 місце – «Старий город».

Номінації (Перша ліга, група «А»):

Кращий бомбардир – Курінний Андрій («Фаворит», 16 забитих м’ячів);

                                    Дардуров Олег («Soccer Team», 16 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Чуприна Вячеслав («Енергія»).

Кращий воротар – Таран Євгеній («Медуниця»).

Призери (Перша ліга, група «Б»):

Призери: 1 місце – «МФК ЧНУ», 2 місце – «Локомотив», 3 місце – «РШФА».

Номінації (Перша ліга, група «Б»):

Кращий бомбардир – Підвисоцький Віталій («РШФА», 50 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Хоменко Роман («Локомотив»).

Кращий воротар – Чмих Ігор («МФК ЧНУ»).

35. Турнір, присвячений 5-річчю ГО «ААМФ» (07.02 – 02.04.2016)

Брало участь 15 команд.

Призери: 1 місце - «SolTex», 2 місце – «FCCHICAGO», 3 місце – «Олімпік».

Номінації:

Кращий бомбардир – Шепель Олександр («Прометей», 14 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Биченко Сергій («FCCHICAGO»).

Кращий воротар – Галущенко Сергій («Олімпік»).

36. Кубок чемпіонів 2016 (7.04 – 12.05.2016)

Брало участь 6 команд.

Призери: 1 місце - «SolTex», 2 місце – «Епіцентр», 3 місце – «FCCHICAGO».

Номінації:

Кращий бомбардир – Дєдов Сергій («Епіцентр», 12 забитих м’ячів).

Кращий гравець – Стєпанов Петро («SolTex»).

Кращий воротар – Соколовський Нікіта («FCCHICAGO»).

37. Відкритий чемпіонат м.Черкаси з міні-футболу «40+»(3.06 – 1.07.2016)

Брало участь 6 команд.

Призери: 1 місце – «Острів»(Черкаси), 2 місце – «Панда»(Корсунь-Шевченківський),         3 місце – «ЮГ-2000»(Черкаси) .

Номінації:

Кращий бомбардир – Дабагян Гагік («Острів»(Черкаси),13 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Острів»(Черкаси).

Кращий гравець – Черній Роман («Панда»(Корсунь-Шевченківський).

38. Відкритий чемпіонат м.Черкаси з міні-футболу «Літня ліга» 2016                

(30.05 – 31.08.2016)

Брало участь 22 команди.

Призери (Вища ліга):

Призери: 1 місце - «SolTex», 2 місце – «FCCHICAGO», 3 місце – «Хімелектробуд».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Авер’янов Максим(«Хімелектробуд», 33 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Соколовський Нікіта («FCCHICAGO»).

Кращий гравець – Стєпанов Петро («SolTex»).

Призери (Перша ліга):

Призери: 1 місце – «Арка», 2 місце – «Карбон», 3 місце – «Іскра».

Номінації (Перша ліга):

Кращий бомбардир – Стрижак Віталій («Єдність», 32 забитих м’ячів);

Кращий воротар – Стеценко Євгеній («Надія»).

Кращий гравець – Капінус Олексій («Карбон»).

                                                               

39. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з міні-футболу «Зимова ліга»                 

(08.10.2016 – 05.02.2017)

 

Брало участь 31 команда.

Призери (Вища ліга):

Призери: 1 місце - «Автомобіліст», 2 місце – «SolTex», 3 місце – «Епіцентр».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Трандафілов Євген («Автомобіліст», 27 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Автомобіліст»).

Кращий гравець – Калініч Андрій («SolTex»).

Призери (Перша ліга, група «А»):

Призери: 1 місце – «SPD-Ukraine», 2 місце – «Острів», 3 місце – «TITAN».

Номінації (Перша ліга, група «А»):

Кращий бомбардир – Аджубей Владислав («Агро-Старт», 28 забитих м’ячів);

Кращий воротар – Маценко Денис («Острів»). 

Кращий гравець – Гамалій В’ячеслав («SPD-Ukraine»).

Призери (Перша ліга, група «Б»):

Призери: 1 місце – «Фортуна», 2 місце – «Прометей», 3 місце – «Полікор».

Номінації (Перша ліга, група «Б»):

Кращий бомбардир – Штихаренко Олександр («Полікор», 30 забитих м’ячів);

Кращий воротар – Оцик Тарас («Фортуна»). 

Кращий гравець – Поволоцький Олексій («Прометей»).

 

 

40. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з міні-футболу «40+», присвячений 6-річчю ГО ААМФ (31.01 – 14.03.2017)

 

Брало участь 7 команд.

Призери: 1 місце – «ЮГ-2000» (Черкаси), 2 місце – «Острів» (Черкаси),                        3 місце – «Дахнівка» (Черкаси).

Номінації:

Кращий бомбардир – Громенко Олександр («ЮГ-2000», Черкаси, 12 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Дроздецький Юрій («SolTex», Черкаси).

Кращий гравець – Дабагян Гагік («Дахнівка», Черкаси).

41. Всеукраїнський турнір з футзалу «Полікор» (27.05.2017)

 

Брало участь 5 команд.

Призери: 1 місце – «Полікор» (Черкаси), 2 місце – «Штанга» (Рівне),                             3 місце – «Дніпро-UA» (Дніпро).

Номінації:

Кращий бомбардир – Вірко Сергій («Дніпро-UA», Дніпро).

Кращий воротар – Кочергін Олександр («Полікор», Черкаси).

Кращий гравець – Жук Андрій («Штанга», Рівне).

 

42. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу «Літня ліга» 2017»                

(19.04 – 11.08.2017)

 

 

Брало участь 25 команд.

 

Призери (Вища ліга):

Призери: 1 місце - «Епіцентр», 2 місце – «ЮГ-2000», 3 місце – «SolTex».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Дмитренко Юрій («ЮГ-2000», 22 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Іщенко Ярослав («Епіцентр»).

Кращий гравець – Дєдов Сергій («Епіцентр»).

Призери (Перша ліга):

Призери: 1 місце – «TITAN», 2 місце – «1000+1 ніч», 3 місце – «МФК ЧФК».

Номінації (Перша ліга):

Кращий бомбардир – Колос Олександр («Марсель», 38 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Стеценко Євген («Надія»).

 

Кращий гравець – Шепель Олександр («Альянс»).

 

43. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу «Літня ліга 2017 р.» у категорії «40+» (08.06 – 10.08.2017)

 

Брало участь 6 команд.

Призери: 1 місце – «Хімік» (Черкаси), 2 місце – «Дахнівка» (Черкаси), 3 місце – «Панда» (Корсунь-Шевченківський).

Номінації:

Кращий бомбардир – Фісун Андрій («Дахнівка», Черкаси, 12 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Зоря Євген («Дахнівка», Черкаси).

Кращий гравець – Семененко Микола («Панда», Корсунь-Шевченківський).

 

 

44. Кубок міського голови з футболу 2017 р. «8х8» (19.08 – 16.09.2017)

 

Брало участь 19 команд.

Призери: 1 місце – «Торпедо» (Черкаси), 2 місце – «Цетус» (Черкаси).

 

 

45. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу серед студентів вищих навчальних закладів (11.10 – 30.10.2017)

 

 

Брало участь 6 команд.

Призери:

Призери: 1 місце - «ЧПТ-2», 2 місце – «Бізнес-коледж», 3 місце – «ЧПТ».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Тригуб Владислав («ЧПТ-2», 14 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Пожидаєв Ростислав («ЧПТ»).

Кращий гравець – Нікішов Станіслав («Професійний ліцей»).

 

46. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу «Зимова ліга» 2017» (07.10.2017 – 20.01.2018)

 

 

Брало участь 27 команд.

Призери (Група «А»):

Призери: 1 місце - «ЮГ-2000», 2 місце – «Автомобіліст», 3 місце – «TITAN».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Доненко Іван («FCHERMES», 18 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Маценко Денис («ЮГ-2000»).

Кращий гравець – Проценко Дмитро («Карбон»).

Призери (Група «Б»):

 

Призери: 1 місце – «Острів», 2 місце – «Майфон», 3 місце – «Vivant».

Номінації (Перша ліга):

Кращий бомбардир – Чернієнко Сергій («Промнафтохімкомплект», 23 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Куліш Сергій («Динамо»).

Кращий гравець – Бобінський Євгеній («Острів»).

 

47. Відкритий Кубок м. Черкаси з футзалу, присвячений 7-річчю ГО ААМФ

(27.01 – 17.02.2018)

 

 

Брало участь 16 команд.

 

Призери:

 

Призери: 1 місце - «Автомобіліст», 2 місце – «Епіцентр».

 

 

48. Турнір з футзалу, присвячений 7-річчю ГО ААМФ

(28.01 – 03.03.2018)

 

Брало участь 12 команд.

Призери:

 

Призери: 1 місце - «Карбон», 2 місце – «Майфон», 3 місце – «Вектра».

 

 

Номінації:

Кращий бомбардир – Орел Артем («Вектра», 17 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Котолуп Володимир («Карбон»).

Кращий гравець – Аджубей Владислав («Карбон»).

 

 

 

 

49. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу «Зимова ліга 2018 р.» у категорії «40+» (18.02 – 18.03.2018)

 Брало участь 5 команд.

Призери:

 Призери: 1 місце - «Хімік», 2 місце – «Дахнівка», 3 місце – «Острів».

Номінації:

 Кращий бомбардир – Поліщук Роман («Дахнівка», 7 забитих м’ячів).

 Кращий воротар – Зоря Євгеній («Дахнівка»).

 Кращий гравець – Солопіченко Сергій («Хімік»).

 

 

 

50. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу серед студентів вищих навчальних закладів (лютий – березень 2018 року)

 

Брало участь 8 команд.

Призери:

Призери: 1 місце - «Черкаський політехнічний технікум», 2 місце – «Черкаський художньо-технічний коледж», 3 місце – «Черкаський бізнес-коледж».

51. Всеукраїнський турнір з футзалу за підтримки «Полікор» (02.06.2018)

 

Брало участь 8 команд.

Призери: 1 місце – «Штанга» (Рівне), 2 місце – «Вівант» (Черкаси),                             3 місце – «Дніпро-UA» (Дніпро).

Номінації:

Кращий бомбардир – Шелест Богдан («Спарта», Кривий Ріг).

Кращий воротар – Хоменко Іван («Вівант», Черкаси).

Кращий гравець – Боровець Віталій («Штанга», Рівне).

 

52. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з фут залу, присвячений лікарю спортивної медицини Сербулю Миколі Івановичу (06.04 – 20.06.2018)

 

Брало участь 20 команд.

Призери (Вища ліга):

Призери: 1 місце - «Дніпро», 2 місце – «Шевченків Край», 3 місце – «1000».

Номінації (Вища ліга):

Кращий бомбардир – Олійник Артем («ЮГ-2000», 12 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Вектра»).

Кращий гравець – Пархоменко Віктор («1000»).

Призери (Перша ліга):

Призери: 1 місце - «Агрохімоіл», 2 місце – «Вівант», 3 місце – СФК «Чемпіон».

Номінації (Перша ліга):

Кращий бомбардир – Зінченко Владислав («Група здоров’я», 12 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Хоменко Іван («Вівант»).

Кращий гравець – Білоножко Олександр («Агрохімоіл»).

 

 

53. Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу у категорії «40+» (05.09 – 10.10.2018)

 

Брало участь 5 команд.

Призери:

Призери: 1 місце - «Острів», 2 місце – «ЮГ-2000», 3 місце – «Забава».

Номінації:

Кращий бомбардир – Дабагян Гагік та Мельник Ярослав («Острів», 7 забитих м’ячів).

Кращий воротар – Дяк Олександр («Острів»).

Кращий гравець – Баронецький Дмитро («ЮГ-2000»).

 

 

 

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper