Репортаж, інтерв'ю, фото, відео.

Служба порятунку обігрує Майфон у вогняній грі

Майфон – Служба порятунку 3:4

Голи: Савченко, Колос, Проценко – Стєпанов (2), Аджубей (2)

Кожна гра вищої ліги починається досить напружено. Саме така атмосфера з перших хвилин цього матчу була на майданчику. Чмих сьогодні грає неймовірно. До середини тайму він вже кілька разів рятував свою команду. На восьмій хвилині, Савченко, який до цього відіграв гру за Майфон-2 відкриває рахунок у матчі. Під кінець тайму обидві команди створили по кілька хороших моментів, але рахунок залишився незмінним.

На паркеті сьогодні вогняно . Можна було б кликати пожежників, проте вони вже тут. Початок другого тайму Служба порятунку створювала момент за моментом. На 16 хвилині Стєпанов зрівнює рахунок. У середині тайму фол у штрафному Майфона. Шестиметровий удар виконує Стєпанов і виводить свою команду вперед – 1:2. Та на цьому рятівники зупинятися не збирались і за і на 21 хвилині Аджубей одразу оформлює дубль – 1:4. За мить у їх ворота призначається пенальті та Юхименко тащить цей удар. Рахунок лишається незмінним. Проте за кілька секунд, Служба порятунку фолить вшосте. Цього разу Колос б‘є десятиметровий та забиває. На останній хвилині Проценко забиває третій гол – 3:4.

ЮГ-2000 поступається Черкасиобленерго

Черкасиобленерго – ЮГ-2000 3:1

Голи: Олійник, Скоров, Раковський  – Погребняк

Уже на першій хвилині енергетики створили гострий момент. Скоров завдава удару та м’яч пролетів поруч з воротами. За кілька хвилин Обленерго розігрували штрафний, Аргеєв покотив Лобову, той пробив сильно, але не зовсім точно. М’яч пройшов поруч зі стійкою. На шостій хвилині Олійник відкриває рахунок у матчі. Сьогодні ЮГ-2000 показує хорошу гру та дає отпір чинному лідеру чемпіонату. На десятій хвилині Погребняк забиває та зрівнює рахунок у матчі. Та за дев’ять секунд до завершення тайму, Скоров забиває та виводить енергетиків вперед.

Другий тайм розпочався більш рівно. У обох команд було створено не по одному моменту. Міг відзначатися Вєтров, проте Сорокін рятує свою команду. Великий відрізок тайму проходить у монотонних атаках, які до голу не призводять. Проте останні хвилини видались цікавими, ЮГ-2000 продовжує атакувати, натомість Обленерго більше захищаються. На останній хвилині ЮГ заробляє шостий фол. Раковський вдало реалізовує десятиметровий удар. За мить Мачульський фолить у власному штрафному, отримує червону та йде з поля. Коркішко виконує пенальті, проте Манжела рятує свою команду.

Вектра не стала проблемою для Майфона-2

Вектра – Майфон-2 3:4

Голи: Гаврюшенко, Сініцин, Скворцов – Савченко (3), Боярчук

Матч розпочався з низки атак від фаворита – Майфона-2. Перші три хвилини Вектра мужньо терпіла цей на тиск. А вже за хвилину зуміла й забити. Після такого Майфон-2 почав затискати суперника, проте так просто здаватися – це не про Вектру. На 5 хвилині вони проводять чергову атаку, у якій Зінченко грає рукою у своїй штрафній. Призначається пенальті. Сініцин пробиває на силу, проте Литовченко відбиває лицем. На дев’ятій хвилині майфонівцям вдається забити. Савченко зрівнює рахунок. На останніх секундах Майфон-2 міг полвоювати перевагу своєї команди, але Дяк рятує Вектру.

З перших хвилин Майфон-2 почав активно пресингувати Вектру. З такою впертістю їм вдається забити другий гол та вирватися вперед. На 18 хвилині Боярчук реалізовує призначене пенальті та робить рахунок 1:3. Наступна атака Майфона-2 і Савченко забиває знову. На останніх хвилинах Вектра заробляє пенальті, яке реалізовує Сініцин. Та за мить забиває та встановлює остаточний рахунок у матчі – 3:4.

Прочитано 138 раз Последнее изменение Суббота, 03 Октябрь 2020 17:27
Другие материалы в этой категории: « Результати 1 жовтня Результати 8 жовтня »