horoscope january 7 2019 sagittarius just click for source number 19 song on birthday january libras are compatible with which zodiac sign click the following article click the following article horoscope gemeaux weekly horoscope aquarius january 2 2019 read article february 24 2019 birthday horoscope aquarius february 24 2019 leo horoscope january 6 scorpioian horoscope personality year horoscope zodiac sign pisces love compatibility horoscope capricorn leo horoscope more info read article pandit punarvasu horoscope sagittarius sagittarius libra man and libra woman compatible horoscop sagittariusn azi aries 2019 january love horoscope aquarius february monthly love horoscope 15 february birth star horoscope in tamil Russell grant horoscopes aquarius horoscope chothi star
 Версия для печати
Автор 
Опубликовано в News
Оцените материал
(0 голосов)

wef4f43.jpg

Інтерв'ю Павла Скворцова популярному черкаському сайту tablo.ck.ua

Відкритий чемпіонат міста з футзалу триває у Черкасах. Про це інтернет-порталу Табло повідомив голова Асоціації аматорського міні-футболу в Черкаській області Павло Сковорцов.

З його слів, змагання розпочалися 3 вересня та завершаться у середині грудня. Про завершальні матчі турніру ви зможете дізнатися на нашому сайті. Нині ж докладно розповімо вам про старт змагань.

– Пашо, розкажіть, як і коли виникла ідея започаткувати цей турнір з футзалу?

– Змагання ми почали проводити у 2010 році. На той час у місті були команди, які хотіли грати у футзал, але турніри майже не проводили. Тоді ми створили Асоціацію аматорського міні-футболу в Черкаській області. Змагання такого рівня проводимо більше шести років. Нині вони вже стали традиційними.

– Чи багато нових команд, які беруть участь у турнірі?

– Кожного року з’являються нові колективи, які випробовують власні сили. Водночас, разом з новачками під егідою Асоціації стабільно виступають футзальні клуби. За це ми їм щиро вдячні.

– Раніше ігри проводили у спортивному залі «Сокіл», нині – у палаці спорту «Будівельник». Чому змінили місце проведення змагань?

– Усе просто: спортивний комплекс «Будівельник» – це одна з найкращих спортивних споруд в Україні для футзалу. Тому ми дуже давно мріяли проводити змагання саме тут, але через завантаженість спорткомплексу це було важко зробити. Але вдалося! Нині у цьому залі задоволення від проведення турніру отримують всі: від організаторів – до учасників змагань. За це ми вдячні директору закладу Світлані Анатоліївні Бондар та працівникам “Будівельника”. 

– Як можете оцінити професійність футзалістів? Чи зростає вона?

– Звичайно, з кожним роком рівень гри черкаських футзалістів покращується. Утім, нам потрібно ще багато чого зробити, щоб вийти на всеукраїнський рівень. Окрім ігрового складника, найближчим часом зробимо крок уперед в плані популяризації змагань – будемо висвітлювати чемпіонат з фотографіями, інтерв’ю та подробицями на вашому сайті Табло.

– На якому етапі цьогорічний чемпіонат?

– Зараз ми на екваторі змагань. Зіграли 5 турів.  Однак, усе найцікавіше чекає нас у майбутніх іграх. Тому запрошуємо всіх любителів футзалу на ігри Відкритого чемпіонату м. Черкаси до спорткомплексу «Будівельник». Вхід вільний!

– Скільки команд долучились до змагань?

– У чемпіонаті грає 12 команд, а переможця визначають за коловою системою в одне коло. На жаль, останнім часом кількість команд, які грають у чемпіонаті зменшилась. Так, наприклад, у минулому році у нас було дві ліги по 11 команд, а сьогодні – одна ліга та 12 команд. Але ми не засмучуємося, для нас нині головне –  не кількість,  а якість організованих турнірів з футзалу.

– Скільки турів залишилось до завершення?

– Змагання триватимуть з вересня до грудня 2019 року.  До завершення турніру залишилося 6 турів, де вболівальники обов’язково побачать цікавий та видовищний футзал.

– Хто нині лідирує в змаганнях?

– Одноосібно лідирує команда «Сервіс Агро», яка набрала 13 очок (здобула перемогу в 4 матчах та один зіграла внічию). Це молода команда, яка потужно прогресує з кожним турніром. На другому місці колектив «Майфон» (12 очок). Він переміг в усіх матчах та на сьогодні є одним з найкращих футзальних колективів не тільки в місті, а й області. Протягом турніру гравці команди демонструють сильну та злагоджену гру. 

– Як плануєте завершити турнір? Який буде наступним?

– Першочергово черкаським футзалістам для успіху потрібна змагальна практика. Так,  з кожним турніром, ми як організатори змагань, усуваємо недоліки та намагаємося проводити змагання якісніше, щоб це було цікаво не тільки спортсменам, а й уболівальникам, які приходять та підтримують свої команди. Тому наприкінці грудня 2019 року – стартують нові міські футзальні змагання, де зможуть себе проявити всі охочі колективи.

 

Прочитано 158 раз
admin1

Последнее от admin1