click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope

  • 111.png
  • 113.png
  • 5
  • agrlogo
  • asfnelifwfe
  • asjbgfyiwegfuiw
  • carbon
  • dls1000
  • interplit1232123
  • lionf
  • n88jnin
  • obl
  • smnjrlsdkjnr
  • vivant
  • waefdlke
  • welllcalll
  • Вектра
  • Гермес
  • Дніпро
  • Майфон1
  • Рувер
  • Сокіл
  • служба

 

 


 

 

 

46516317_721297104912287_1099204632103616512_n.jpg

 зображення_viber_2019-10-03_10-58-17.jpg

зображення_viber_2020-06-19_16-41-14.jpg

Facebook

fsdfsdfsd.jpg



Чемпіони 2014 року (фото)

Усі чемпіони 2014 року у турнірах під егідою ГО "ААМФ"

97522169_1109703956071598_7396513057620361216_o.jpg

ФК "Епіцентр"

Змагання з міні-футболу серед аматорських команд, присвячені 3-річчю діяльності ГО «ААМФ» 02-22 березня 2014

Склад: Усмединський Максим; Матвійчук Сергій; Ступаков Ігор; Ситник Сергій; Ткаченко Володимир; Приходько Дмитро; Островський Олексій; Усаковський Сергій; Харченко Андрій; Стєпанов Петро; Листопад Тимофій; Тараненко Олексій; Винник Олександр; Дровольський Максим.

97412134_1109734156068578_5022768848839901184_o.jpg

"Єдина Країна"

Кубок уболівальників з нагоди відкриття на Черкащині футбольного сезону. 26 беоезня 2014 року

97674179_1109709639404363_4452454065888034816_o.jpg

"Сосновка"

Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд. 12 квітня - 03 травня 2014 року;

Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд. 06-28 вересня 2014 року.

Склад: Скраль Михайло; Хворостенко Руслан; Лобов Олександр; Головко Олександр; Шевельов Ігор; Поліщук Роман; Хоменко Іван; Насікан Максим; Фесюк Ігор; Панченко Микола; Кравець Ярослав; Пустовіт Віктор; Борисюк Євген; Пархоменко Віктор; Резнюк Анатолій.

97225877_1109712119404115_8771122434536374272_o.jpg

"Хімік 40+"

Змагання з міні-футболу серед аматорських команд у категорії «40+». 03-18 травня 2014 року.

Склад: Зінченко Олександр; Сіренко Сергій; Кармоліт Володимир; Солопіченко Сергій; Костюченко Олександр; Усаковський Сергій; Стадник Олександр; Сліпко Анатолій; Оборончук Юрій; Агарін Олександр; Гальченко Валерій.

Чемпіонат області з міні-футболу серед аматорських команд «40+». 18 листопада 2014 - 27 січня 2015 року.

Склад: Куколь Сергій; Поліщук Роман; Кармоліт Володимир; Солопіченко Сергій; Костюченко Олександр; Усаковський Сергій; Стадник Олександр; Громенко Олександр; Усатов Станіслав; Агарін Олександр; Горобець Максим; Самарін Олександр; Дробот Ігор; Колєснік Юрій; Чаплоуцький Констянтин.

97461162_1109714532737207_9007640128838959104_o.jpg

"Азот"

Вища ліга чемпіонату області з міні-футболу серед аматорських команд «Єдина Країна». 09 червня-17 липня 2014 року.

Склад: Самарін Олександр; Аджубей Владислав; Куц Олександр; Задорожний Олександр; Кудря Олег; Усаковський Сергій; Дєдов Сергій; Караушан Олександр; Соколовський Нікіта; Петраш Сергій; Крупа Артем; Андрєйченко Артем; Федулов Денис; Зам’ятін Володимир; Вєтров Андрій.

97101396_1109714959403831_5884117440471760896_o.jpg

"Анікс-Черкаси"

Перша ліга (група "А") чемпіонату області з міні-футболу серед аматорських команд «Єдина Країна». 09 червня-17 липня 2014 року.

Склад: Кролевець Сергій; Науменко Віталій; Джура Сергій; Шостак Андрій; Євтушевський Олександр; Грудницький В’ячеслав; Цикалов Євген; Зінченко Олександр; Ворона Максим; Поволоцкий Олексій; Євтушенко Микола; Вахтін Олександр; Мірошніченко Олександр.

97110315_1109716856070308_1332915372004737024_o.jpg

"Newton"

 

Перша ліга (група "Б") чемпіонату області з міні-футболу серед аматорських команд «Єдина Країна». 09 червня-17 липня 2014 року.

Склад: Хрустовський Петро; Стецюк Владислав; Кудрик Володимир; Удовика Олександр; Іщенко Ігор; Мартиненко Руслан; Литвинов Олег; Бобінський Євген; Жало Богдан; Аргєєв Олександр; Гуріч Тарас; Зоря Євгеній; Алєксєєв Олексій; Голуб Владислав; Прокопчук В’ячеслав.

97486726_1109721889403138_821339485210935296_o.jpg

"Комфорт-плюс"

 

Обласні змагання з міні-футболу серед аматорських команд на призи Анатолія Бондаренка. 03-23 травня 2014 року.

Склад: Кулинич Богдан; Круподер Олексій; Козяр Артем; Яременко Олександр; Дєєв В’ячеслав; Гаркавий Артем; Сеідов Артур; Горбинко Андрій; Дубіч Сергій; Бабенко Андрій; Мачульський Сергій; Гуліда Денис; Биченко Сергій; Ільченко Петро; Стєпанов Петро.

97041952_1109735312735129_5532016515466919936_o.jpg

"SolTex"

Кубок «Дружба» з міні-футболу серед аматорських команд. 11-12 жовтня 2014 року.

Склад: Дубич Сергій; Коркішко Олег; Соловей Олександр; Кіт Павло; Мачульський Сергій; Биченко Сергій; Завгородній Олександр; Круподер Олексій; Козяр Артем; Яременко Олександр; Скорняков Костянтин; Стєпанов Петро; Ільченко Петро; Гацанюк Вадим.

97087081_1109738359401491_80640162761015296_o.jpg

"Спортивний клуб Чикаго"

 

Перша ліга (група "Б") чемпіонату області з міні-футболу серед аматорських команд. 01 листопада 2014 - 07 лютого 2015 року.
Склад: Лиморенко Дмитро; Лобачев Вітас; Кравченко Владислав; Забєлов Андрій; Зубко Артем; Пасіченко Сергій; Вічкань Максим; Трубич Максим; Безлюда Владислав; Бірюков Анатолій.
98874852_1109740546067939_2938119120681435136_o.jpg

"Шелтон"

Перша ліга (група "А") чемпіонату області з міні-футболу серед аматорських команд. 01 листопада 2014 - 07 лютого 2015 року.

Склад: Сипченко Віталій; Сипченко Ярослав; Петришен Артем; Петришен Вадим; Вольчак Євген; Уваров Володимир; Яжук Ярослав; Кулик Олександр; Горошко Руслан; Каплун Олександр; Тертичний Андрій; Коваль Віталій; Толстіков Сергій; Шадхин Олег; Чемерис Микола.

97396867_1109744149400912_4096289062439092224_o.jpg

"Newton"

Вища ліга чемпіонату області з міні-футболу серед аматорських команд. 01 листопада 2014 - 07 лютого 2015 року.
Склад: Хрустовський Петро; Костенко Олексій; Кисіль Дмитро; Удовика Олександр; Марченко Олександр; Мартиненко Руслан; Лісняк Юрій; Бобінський Євген; Жало Богдан; Аргєєв Олександр; Сухостат Роман; Зоря Євгеній; Алєксєєв Олексій; Голуб Владислав; Беляк Олег.

 

 

З

магання з міні-футболу серед аматорських команд, присвячені 3-річчю діяльності ГО «ААМФ» 02-22 березня 2014

Склад: Усмединський Максим; Матвійчук Сергій; Ступаков Ігор; Ситник Сергій; Ткаченко Володимир; Приходько Дмитро; Островський Олексій; Усаковський Сергій; Харченко Андрій; Стєпанов Петро; Листопад Тимофій; Тараненко Олексій; Винник Олександр; Дровольський Максим.

Новини

Репортаж про 7 тур від Табло

Репортаж про 7 тур від Табло

Літня ліга 2020 7 тур 10 липня

Репортаж про 6 тур від Табло

Репортаж про 6 тур від Табло

Чемпіонат Черкас Літня ліга 2020 / 6 тур / 8 липня

Репортаж про 5 тур від Табло

Репортаж про 5 тур від Табло

Чемпіонат Черкас Літня ліга 2020 / 5 тур / 3 липня

Репортаж про 4 тур від Табло

Репортаж про 4 тур від Табло

Чемпіонат Черкас Літня ліга 4 тур 26 червня (фото, відео)

Репортаж про 3 тур від Табло

Репортаж про 3 тур від Табло

Чемпіонат Черкас Літня ліга 3 тур 18 червня

Репортаж про 2 тур від Табло

Репортаж про 2 тур від Табло

Чемпіонат Черкас Літня ліга 2 тур 12 червня

Репортаж про 1 тур від Табло

Репортаж про 1 тур від Табло

Чемпіонат Черкас Літня ліга 1 тур 5 червня

Календар матчів

  • Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Літня ліга 2020  
    08 липня (середа) 6 тур
    Майфон-2 Майфон1.png 1:2 obl.png Черкасиобленерго
    ЮГ-2000 ЮГ-2000.png 2:3 служба.png Служба порятунку
    Вектра - пропуск 6 туру
    10 липня (п'ятниця) 7 тур
    Вектра Вектра.png 1:7 obl.png Черкасиобленерго
    Майфон-2 Майфон1.png 5:1 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
    Служба порятунку - пропуск 7 туру
  • Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Літня ліга 2020  
    17 липня (п'ятниця) 8 тур
    Служба порятунку служба.png 18.30 Майфон1.png Майфон-2
    Вектра Вектра.png 19.20 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
    Черкасиобленерго - пропуск 8 туру
    24 липня (п'ятниця) 9 тур
    ЮГ-2000 ЮГ-2000.png 18.30 obl.png Черкасиобленерго
    Вектра Вектра.png 19.20 служба.png Служба порятунку
    Майфон-2 - пропуск 9 туру



  • Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Літня ліга 2020  
    26 червня (п'ятниця) 4 тур
    Черкасиобленерго obl.png 2:3 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
    Служба порятунку служба.png 6:2 Вектра.png Вектра
    Майфон-2 - пропуск 4 туру
    03 липня (п'ятниця) 5 тур
    Черкасиобленерго obl.png 4:2 служба.png Служба порятунку
    Майфон-2 Майфон1.png 7:1 Вектра.png Вектра
    ЮГ-2000 - пропуск 5 туру

Турнірні таблиці

Відео

  • "Майфон-2" 5:1 "ЮГ-2000"
  • "Черкасиобленерго" 7:1 "Вектра"
  • "ЮГ-2000" 2:3 "Служба порятунку"
  • "Майфон-2" 1:2 "Черкасиобленерго"
  • "Черкасиобленерго" 4:2 "Служба порятунку"
  • "Майфон-2" 7:1 "Вектра"
  • "Черкасиобленерго" 2:3 "ЮГ-2000"
  • "Служба порятунку" 6:2 "Вектра"
  • "Майфон-2" 3:0 "Служба порятунку"
  • "ЮГ-2000" 9:1 "Вектра"
  • "ЮГ-2000" 3:2 "Майфон-2"

Інтерв'ю

  •  
    Павло Скворцов "Вектра"
  •  
    Сергій Майчук "Майфон-2"
  •  
    Олександр Аргєєв "Черкасиобленерго"
  •  
    Олег Біляк "ЮГ-2000"

Анонс

  • 1sajbcdchbjsdchbsdc
  • 2jkbschsbdchjdsbjkc

Фото

  • 0433db8553f6
  • 1e179f582778
  • 2a260906ccf8
  • 2a8cc2597586
  • 30fde89ffca0
  • 45f566b8dc7b
  • 4948b7b8b0ab
  • 49ba85f9430d
  • 4d08ba9765f8
  • 4e0fac234a24
  • 6de9bbe8980c
  • 73cf70daf8cb
  • 776a5d9ec061
  • 79ec6d86efcd
  • 7b746e642a8d
  • 84f41b974ae1
  • 8fa98676a825
  • a1a0288536ab
  • c4692cf94ca3
  • cd4816c136d7
  • ec0f4cfb4728
  • ee10c447df92
  • fa819ce4c9a9
  • fd79ea0113a4
  • snymok-jekrana-2020-07-09-v-12.28.19-1024x677

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper