click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope

  • 111.png
  • 113.png
  • 114.png
  • 1227.png
  • 12Майфонe1
  • 18
  • 5
  • 5К
  • agrlogo
  • carbon
  • dls1000
  • fkmzycwq
  • germes
  • interplit1232123
  • lionf
  • vivant
  • welllcalll
  • zdorov
  • Вектра
  • Дніпро
  • Край

 

 




Лідери за індивідуальними нагородами

* враховані тільки індивідуальні нагороди за підсумками турніру

* ознайомитися з назвами турнірів можна ТУТ.

 

 

Місце

Гравець

Команда

Номінація

Турнір

1

Дяк.png

Дяк Олександр

Острів

Острів

Острів

Острів

Острів

Автомобіліст

Вектра

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

15.01-19.02.12

07.04-06.05.12

18.11.14-27.01.15

01.12.15 -02.02.16

3.06 – 1.07.16

8.10.16 – 5.02.17

6.04.– 20.06.18

 

2

Дєдов.png

Дєдов Сергій

Черкасигаз

ПП Валюк

ПП Валюк

ПП Валюк

Епіцентр

Епіцентр

Кращий бомбардир

Кращий бомбардир

Кращий гравець

Кращий гравець

Кращий бомбардир

Кращий гравець

01.11.14-07.02.15

21.02-29.03.15

10.09 – 24.09.15

07.11.15-13.02.16

7.04 – 12.05.16

19.04 – 11.08.17

3

Соколовський.png

Соколовський Нікіта

Азот

Азот

Азот

FC Chicago

FC Chicago

 Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

07.06-27.07.11

17.11.13-10.03.14

09.06-17.07.14

7.04 – 12.05.16

30.05 – 31.08.16

3

Орел_Артем.png

Орел Артем

Вектра

Вектра

Вектра

Вектра

Вектра

Кращий бомбардир

Кращий бомбардир

Кращий бомбардир

Кращий бомбардир

Кращий бомбардир

07.06-27.07.11

25.05-17.07.13

07-29.09.13

11-12.10.14

28.01 – 03.03.18

4

Куколь.png

Куколь Сергій

 

Арсенал

Арсенал

Арсенал

SolTex

 

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

18.02-25.03.13

25.05-17.07.13

07-29.09.13

06-28.09.14

4

Стєпанов_1.jpg

Стєпанов Петро

 

Епіцентр

SolTex

SolTex

SolTex

 

Кращий бомбардир

Кращий бомбардир

Кращий гравець

Кращий гравець

09.06-17.07.14

09.06-11.08.15

7.04 – 12.05.16

30.05 – 31.08.16

4

Зоря1.png

Зоря Євгеній

 

Newton

Newton

Дахнівка

Дахнівка

 

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

12.04-03.05.14

09.06-17.07.14

08.06 – 10.08.17

18.02 – 18.03.18

4

Даьагян.png

Дабагян Гагік

 

Острів

Острів

Острів

Дахнівка

 

Кращий бомбардир

Кращий гравець

Кращий бомбардир

Кращий гравець

30.05-11.07.15

30.05-11.07.15

3.06 – 1.07.16

31.01 – 14.03.17

4

Іщенко.png

Іщенко Ярослав

 

ПП Валюк

ПП Валюк

ПП Валюк

Епіцентр

 

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

Кращий воротар

01.11.14-07.02.15

21.02-29.03.15

09.06-11.08.15

19.04 – 11.08.17

Новини

Календар матчів




  • Дата День Команда Рахунок Команда Початок 
    Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу "Зимова ліга 2018-2019 рр.
    25.02.2019 Пн. Майфон   Вівант 19.00
    25.02.2019 Пн. Юрист   Терикон 19.50
    25.02.2019 Пн. 1000   WellCall 20.40
    25.02.2019 Пн. Агрохімоіл   Вектра 21.30
    26.02.2019 Вт. Пламет   ЮГ-2000 21.00
    26.02.2019 Вт. Інтерпліт   Lion 21.50






  • Дата День Команда Рахунок Команда Початок 
    Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу "Зимова ліга 2018-2019 рр.
    13.02.2019 Ср. Вівант  5:6 1000 19.00
    13.02.2019 Ср. Вектра  0:9 Майфон 19.50
    16.02.2019 Сб. WellCall  2:2 Інтерпліт 18.00
    16.02.2019 Сб. ЮГ-2000  8:3 Юрист 18.50
    16.02.2019 Сб. Lion  4:2 Пламет 19.40
    16.02.2019 Сб. Терикон  1:1 Агрохімоіл 20.30



  • Дата День Команда Рахунок Команда Початок 
    Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу "Зимова ліга 2018-2019 рр. 
    08.02.2019 Пт. Майфон 4:3 Терикон 20.00
    08.02.2019 Пт. Інтерпліт 1:3 1000 20.50
    10.02.2019 Нд. Агрохімоіл 3:4 ЮГ-2000 18.00
    10.02.2019 Нд. Юрист 5:2 Lion 18.50
    10.02.2019 Нд. Пламет
    3:7 WellCall 19.40
    10.02.2019 Нд. Вівант 3:6 Вектра 20.30



  • Дата День Команда Рахунок Команда Початок 
    Відкритий чемпіонат м. Черкаси з футзалу "Зимова ліга 2018-2019 рр.
    31.01.2019 Чт. WellCall 3:3 Юрист 19.00
    31.01.2019 Чт. Lion 0:3 Агрохімоіл 19.50
    31.01.2019 Чт. Інтерпліт 7:8 Пламет 20.40
    01.02.2019 Пт. ЮГ-2000 2:5 Майфон 19.00
    01.02.2019 Пт. Терикон  4:2  Вівант 19.50
    01.02.2019 Пт. 1000  2:0  Вектра 20.40

Турнірні таблиці

  • Місце Команда І В Н П +/– О
    1 12Майфонe1.png  Майфон 
    18 17  0  1  96-22  51
    2 ЮГ-2000.jpg  ЮГ-2000 18 15  0  3 88-39  45 
    3 1000.png  1000 18 12 1 5 55-35  37 
    4 Вектра1.png  Вектра  18 10  2  6  48-52  32
    5 ТЕРИКОН.png  Терикон  18  8  5  5  46-43   29 
    6 Агро.png  Агрохімоіл
    18 8
     2  8  47-51   26 
    7 WELLCALL.jpg  WellCall  18  5 3 10  42-63  18
    8 Юрист.png  Юрист  18  5  3   10   35-56   18 
    9 лион.png  Lion 18 5  1  12 43-60 16
    10 Пламет.png  Пламет 18  5  1 12  58-86   16 
    11 Вивант.png  Вівант 
    18  4  1 13  38-68   13 
    12 інтерплит.png  Інтерпліт 
     18   3 
     3  12 44-63 12
    КАЛЕНДАР ІГОР
    Форма команд
    Кращі бомбардири
    Зубко Артем (Майфон) - 23 голи
    Орел Артем (Вектра) - 14 голів
    Зінченко Владислав (Пламет) - 13 голів
    Вєков Андрій (1000) - 13 голів
    Дискваліфікація
     Біляк Олег (ЮГ-2000) - 5 ігор
    Резнюк Анатолій (Інтерпліт) - 1 гра
    Тертишний Євген (Lion) - 1 гра
    Гордієнко Іван (Агрохімоіл) - 1 гра

Відео

  •  
    (18 тур) Огляд матчів 16 лютого
  • (18 тур) Огляд матчів 13 лютого
  • Кращі голи 17 туру
  • Кращі голи 16 туру
  • (17 тур) Огляд матчів 10 лютого
  • (17 тур) Огляд матчів 8 лютого
  • Кращі голи 15 туру
  • Кращі голи 14 туру
  • (16 тур) Огляд матчів 1 лютого
  • (16 тур) Огляд матчів 31 січня
  • (15 тур) Огляд матчів 26 січня
  • (15 тур) Огляд матчів 25 січня

Facebook

fb

Дитяча футзальна ліга

dfxes4xrt.jpg 

М

2010 р.н. та молодше

І

О

1

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

11

30

2

ФК Атлетик-3

11

28

3

ДЮСШ «Дніпро-80» – 1

11

27

4

ФК Макс

11

25

5

ФК Черкаси

11

23

Детальніше 

     

                                                                                                           

 


 

 

М

2009 р.н. та молодше

І

О

1

ДЮСШ «Дніпро-80» – 1

8

24

2

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

8

18

3

Черкащина-Академія

8

17

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper