ПОЛОЖЕННЯ про проведення Відкритого чемпіонату м. Черкаси з футзалу«Зимова ліга»
І. МЕТА І ЗАВДАННЯ
Турнір проводиться з метою популяризації та розвитку футзалу в місті, організації дозвілля серед населення обласного центру. Основні завдання: сприяти піднесенню престижу футзалу в м. Черкаси; підвищення рівня майстерності футболістів-аматорів; виявлення команд-переможниць проведеного турніру.
ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ
Загальне керівництво здійснює Громадська організація «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області». Безпосереднє проведення змагань покладається на Громадську організацію «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» та Головну суддівську колегію.
ІІІ. МІСЦЕ І СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Змагання проводяться у спортивному залі КП «Спорткомплекс «Будівельник» з 28 листопада 2020 року.
IV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ
До участі в турнірі допускаються команди КФК, спортивні, футзальні клуби та команди сформовані на основі самодіяльності. До змагань допускаються гравці, внесені в заявочний лист команди, яким на момент початку змагань виповнилося 16 років та мають спортивну форму згідно з «Правилами гри у футзал». Гравці однієї команди повинні мати однакову за кольором форму, окрім воротаря. Ігрова форма складається з футболки, трусів та гетрів (одного кольору відповідно). На футболці номер повинен бути позаду. Гравці, екіпірування яких не відповідає вимогам цього Положення, до участі у змаганнях не допускаються.
Вступає в дію правила ФІФА «Один гравець – одна команда» та правило «Фарм-клуб» (дозволяється грати одночасно двом гравцям за першу та другу команду).
Команди грають 2 тайми по 12 хвилин «чистого часу» з 2-ох хвилинною перервою із зворотною заміною. Під час гри на полі присутні 5 гравців команди, враховуючи воротаря. Змагання проводяться згідно правил гри в футзал.
Команди грають по коловій системі в два кола, відповідно до календаря ігор (додається).
У разі рівності очок у двох або більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах з усіма конкурентами мають кращі показники: 1) більша кількість перемог в особистих зустрічах;
2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах;
3) краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах;
4) більша кількість перемог у всіх матчах;
5) більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах.
У випадку рівності і цих показників, місця команд визначаються за принципом «чесної гри»:
1) найменша кількість червоних карток;
2) найменша кількість жовтих карток;
3) найменша загальна кількість командних фолів;
4)у випадку рівності усіх показників, переможець визначається за принципом «Золотого матчу».
Якщо учасник вибуває зі змагань, то за не проведені матчі його суперникам зараховується технічна перемога (5:0). Якщо команда вчасно не з’явилася на гру (протягом 15 хвилин від початку гри), то його супернику зараховується технічна перемога (5:0).
У разі, якщо команда зіграла менше 50 % ігор – усі результати команди анулюються. Після двох неявок команди на ігри – вона дискваліфікується.
Перед кожною грою представник команди повинен заповнити протокол матчу в присутності суддів.
Команді-учасниці дозволяється заявити не більше 2 професійних гравців.
Внесок для організації проведення змагань складає 9900,00 грн.
V. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
Вилучення гравця: два попередження в одній грі, гравець вилучається до кінця гри, команда продовжує грати в меншості 2 хвилини або до пропущеного м’яча. Рішення про дискваліфікацію гравця приймає Головна суддівська колегія відповідно до дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил ФФУ. У разі якщо гравець отримує два попередження в одній грі (червона картка) та пропускає наступну гру, жовта картка не йде йому у накопичення.
Пряме вилучення (червона картка): рішення про дискваліфікацію гравця приймає Головна суддівська колегія відповідно до дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил ФФУ. За бійку між суперниками на футбольному майданчику – під час гри, в перерві, по закінченню зустрічі – дискваліфікація до кінця турніру. Після 3-х попереджень гравець пропускає одну гру.
Якщо відбувся зрив матчу недисциплінованою поведінкою – гравця, гравців, тренера, представника однієї з команд – команді зараховується технічна поразка (0:5).
Якщо гравець, який не вписаний в заявочний лист, брав участь у грі, то команді зараховується технічна поразка (0:5).
Господар поля (команда, яка в календарі стоїть першою) забезпечує м’яч на гру. В разі збігу кольору форми, перевага віддається команді гостей. М’яч на гру вибирає арбітр матчу, а також заміна м’яча відбувається тільки з дозволу арбітра. Ігри проводяться тільки футзальним м’ячем.
VІ. ПРОТЕСТИ
Команда має право подати протест не пізніше ніж за 24 години після закінчення гри: вона повідомляє арбітрів, представника команди суперника та ГО ААМФ про подачу протесту. Протести не приймаються: призначення або не призначення вільних, штрафних та 6-ти метрових пенальті; попередження та вилучення гравців з поля; визначення виходу м’яча за межі поля; надання введення м’яча в гру; зараховані або не зараховані взяття воріт; несвоєчасно подані протести.
Дисциплінарна комісія, яка формується перед початком турніру з 5 осіб, 2 особи представлені Громадською організацію «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» та Головною суддівською колегією по 1 особі відповідно, 3 особи обираються на зборах представників команд перед початком турніру, лишає за собою право розглядати порушення, пов’язані з правилами «FairPlay», та будь які спірні питання пов’язані з порушеннями передбаченими діючим положенням у разі, якщо про них стало відомо після спливу 24 годин по завершенню матчу.
Вказані рішення оформлюються відповідним протоколом.
VІІ. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.
VIІІ. НАГОРОДЖЕННЯ
Команди-учасниці турніру нагороджуються за:
- 1-е місце – медалі та Кубок;
- 2-е місце – медалі та Кубок;
- 3-є місце – медалі та Кубок.
ІХ. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
Форс-мажорні обставини – це надзвичайні, непереборні та непередбачувані обставини, наслідків яких неможливо уникнути. У разі виникнення вищезазначених обставин, ГО «ААМФ» має право перенести будь-який матч, що підпадає під відповідні обставини, заздалегідь повідомивши про це команди.
Х. ФІНАНСУВАННЯ
Витрати на проведення змагань: за рахунок Громадської організації «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області».
ХІ. ЗАЯВКИ
Для участі в турнірі представники команд-учасниць подають наступні документи:
- заявочний лист єдиної форми (додається) до Громадської організації «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» в двох примірниках (у віддрукованому вигляді та в електронному вигляді на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ),завірений керівником або представником команди та лікарем медичної установи (у склад команди входить не більше 18 гравців);
- картка гравця (з фотографією), у разі відсутності картки гравця футзаліст не допускається до змагань.
У заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити матчі на турнірі.
У заявочному листі команди-учасниці обов’язково вказують номер телефону/факсу, електронна адреса та номера мобільних телефонів офіційних представників.
Неправильно оформлений заявочний лист не приймається.
Дозволяється дозаявка гравців (не більше 2 осіб) у період між 5 та 6 турами, до дня початку ігор 6 туру.
Голова ГО «ААМФ» - Скворцов Павло Олегович
(068-734-15-51, 063-176-24-18)