click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope
Оголошення

 • 5
 • Avtocentr
 • agrlogo
 • asfnelifwfe
 • asjbgfyiwegfuiw
 • carbon
 • dls1000
 • interplit1232123
 • jkbaskjbsac
 • lionf
 • n88jnin
 • obl
 • smnjrlsdkjnr
 • vivant
 • waefdlke
 • welllcalll
 • Вектра
 • Гермес
 • Дніпро
 • Майфон1
 • Рувер
 • Сокіл
 • служба

 

 


 

 

 

46516317_721297104912287_1099204632103616512_n.jpg

 зображення_viber_2019-10-03_10-58-17.jpg

зображення_viber_2020-06-19_16-41-14.jpg

Facebook

fsdfsdfsd.jpg 

ПОЛОЖЕННЯ про проведення Відкритого чемпіонату м. Черкаси з футзалу«Зимова ліга»

 

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Турнір проводиться з метою популяризації та розвитку футзалу в місті, організації дозвілля серед населення обласного центру. Основні завдання: сприяти піднесенню престижу футзалу в м. Черкаси; підвищення рівня майстерності футболістів-аматорів; виявлення команд-переможниць проведеного турніру.

ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

Загальне керівництво здійснює Громадська організація «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області». Безпосереднє проведення змагань покладається на Громадську організацію «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» та Головну суддівську колегію.

ІІІ. МІСЦЕ І СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться у спортивному залі КП «Спорткомплекс «Будівельник» з 28 листопада 2020 року.

IV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

До участі в турнірі допускаються команди КФК, спортивні, футзальні клуби та команди сформовані на основі самодіяльності. До змагань допускаються гравці, внесені в заявочний лист команди, яким на момент початку змагань виповнилося 16 років та мають спортивну форму згідно з «Правилами гри у футзал». Гравці однієї команди повинні мати однакову за кольором форму, окрім воротаря. Ігрова форма складається з футболки, трусів та гетрів (одного кольору відповідно). На футболці номер повинен бути позаду. Гравці, екіпірування яких не відповідає вимогам цього Положення, до участі у змаганнях не допускаються.

Вступає в дію правила ФІФА «Один гравець – одна команда» та правило «Фарм-клуб» (дозволяється грати одночасно двом гравцям за першу та другу команду).

Команди грають 2 тайми по 12 хвилин «чистого часу» з 2-ох хвилинною перервою із зворотною заміною. Під час гри на полі присутні 5 гравців команди, враховуючи воротаря. Змагання проводяться згідно правил гри в футзал.

Команди грають по коловій системі в два кола, відповідно до календаря ігор (додається).

У разі рівності очок у двох або більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:             1) більша кількість перемог в особистих зустрічах;

2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах;

3) краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах;

4) більша кількість перемог у всіх матчах;

5) більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах.

         У випадку рівності і цих показників, місця команд визначаються за принципом «чесної гри»:

1) найменша кількість червоних карток;

2) найменша кількість жовтих карток;

3) найменша загальна кількість командних фолів;

4)у випадку рівності усіх показників, переможець визначається за принципом «Золотого матчу».

Якщо учасник вибуває зі змагань, то за не проведені матчі його суперникам зараховується технічна перемога (5:0). Якщо команда вчасно не зявилася на гру (протягом 15 хвилин від початку гри), то його супернику зараховується технічна перемога (5:0).

У разі, якщо команда зіграла менше 50 % ігор – усі результати команди анулюються. Після двох неявок команди на ігри – вона дискваліфікується.  

Перед кожною грою представник команди повинен заповнити протокол матчу в присутності суддів.

Команді-учасниці дозволяється заявити не більше 2 професійних гравців.

Внесок для організації проведення змагань складає 9900,00 грн.

V. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

Вилучення гравця: два попередження в одній грі, гравець вилучається до кінця гри, команда продовжує грати в меншості 2 хвилини або до пропущеного м’яча. Рішення про дискваліфікацію гравця приймає Головна суддівська колегія відповідно до дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил ФФУ. У разі якщо гравець отримує два попередження в одній грі (червона картка) та пропускає наступну гру, жовта картка не йде йому у накопичення.

Пряме вилучення (червона картка): рішення про дискваліфікацію гравця приймає Головна суддівська колегія відповідно до дисциплінарних санкцій, застосовуваних до футболістів за порушення норм статутних і регламентних документів та у відповідності до статті 11 Дисциплінарних правил ФФУ. За бійку між суперниками на футбольному майданчику – під час гри, в перерві, по закінченню зустрічі – дискваліфікація до кінця турніру. Після 3-х попереджень гравець пропускає одну гру.

Якщо відбувся зрив матчу недисциплінованою поведінкою – гравця, гравців, тренера, представника однієї з команд – команді зараховується технічна поразка (0:5).

Якщо гравець, який не вписаний в заявочний лист, брав участь у грі, то команді зараховується технічна поразка (0:5).

Господар поля (команда, яка в календарі стоїть першою) забезпечує мяч на гру. В разі збігу кольору форми, перевага віддається команді гостей. М’яч на гру вибирає арбітр матчу, а також заміна м’яча відбувається тільки з дозволу арбітра. Ігри проводяться тільки футзальним мячем.

VІ. ПРОТЕСТИ

Команда має право подати протест не пізніше ніж за 24 години після закінчення гри: вона повідомляє арбітрів, представника команди суперника та ГО ААМФ про подачу протесту. Протести не приймаються: призначення або не призначення вільних, штрафних та 6-ти метрових пенальті; попередження та вилучення гравців з поля; визначення виходу мяча за межі поля; надання введення мяча в гру; зараховані або не зараховані взяття воріт; несвоєчасно подані протести.

Дисциплінарна комісія, яка формується перед початком турніру з 5 осіб, 2 особи представлені Громадською організацію «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» та Головною суддівською колегією по 1 особі відповідно, 3 особи обираються на зборах представників команд перед початком турніру, лишає за собою право розглядати порушення, пов’язані з правилами «FairPlay», та будь які спірні питання пов’язані з порушеннями передбаченими діючим положенням у разі, якщо про них стало відомо після спливу 24 годин по завершенню матчу.

Вказані рішення оформлюються відповідним протоколом.

VІІ. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.

VIІІ. НАГОРОДЖЕННЯ

Команди-учасниці турніру нагороджуються за:

- 1-е місце – медалі та Кубок;

- 2-е місце – медалі та Кубок;

- 3-є місце – медалі та Кубок.

ІХ. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

Форс-мажорні обставини – це надзвичайні, непереборні та непередбачувані обставини, наслідків яких неможливо уникнути. У разі виникнення вищезазначених обставин, ГО «ААМФ» має право перенести будь-який матч, що підпадає під відповідні обставини, заздалегідь повідомивши про це команди.

Х. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати на проведення змагань: за рахунок Громадської організації «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області».

ХІ. ЗАЯВКИ

Для участі в турнірі представники команд-учасниць подають наступні документи:

- заявочний лист єдиної форми (додається) до Громадської організації «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» в двох примірниках (у віддрукованому вигляді та в електронному вигляді на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ),завірений керівником або представником команди та лікарем медичної установи (у склад команди входить не більше 18 гравців);

- картка гравця (з фотографією), у разі відсутності картки гравця футзаліст не допускається до змагань.

У заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити матчі на турнірі.

У заявочному листі команди-учасниці обов’язково вказують номер телефону/факсу, електронна адреса та номера мобільних телефонів офіційних представників.

Неправильно оформлений заявочний лист не приймається.

Дозволяється дозаявка гравців (не більше 2 осіб) у період між 5 та 6 турами, до дня початку ігор 6 туру.

 

Голова ГО «ААМФ» - Скворцов Павло Олегович

(068-734-15-51, 063-176-24-18)

 

Новини

5 тур - Репортаж від Табло

5 тур - Репортаж від Табло

Чемпіонат Черкас 25 грудня 5 тур

4 тур - 22 грудня

4 тур - 22 грудня

Чемпіонат Черкас 22 грудня 4 тур

3 тур - Репортаж від Табло

3 тур - Репортаж від Табло

Чемпіонат Черкас 11 грудня 3 тур

10 тур Першої ліги

10 тур Першої ліги

Майфон обігрує Вектру

10 тур - репортаж від сайту Табло

10 тур - репортаж від сайту Табло

Фінальний тур. Репортаж, фото, відео.

Перша ліга 9 тур

Перша ліга 9 тур

Репортаж сайту Табло

9 тур Вищої ліги

9 тур Вищої ліги

Чемпіонат Черкас Вища ліга 29 жовтня 9 тур

зображення_viber_2021-01-05_08-56-07.jpg

Шановні друзі. Від імені капітана команди "ЮГ-2000" Олега Біляка просимо Вас про здачу 4 групи крові Rh+, для допомоги його родичу. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 093 156 37 94 Олег.

Календар матчів

 •  
  Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  25 грудня (п'ятниця) 5 тур
  ЮГ-2000 ЮГ-2000.png 13:3 Вектра.png Вектра
  Цетус цетус1.png 2:0 служба.png Служба Порятунку
  Топ-Чан Топ-Чан.png 2:6 Автоцентр.png Автоцентргрупп
  Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  29 січня (п'ятниця) 6 тур
  Топ-Чан Топ-Чан.png 18.30 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Вектра Вектра.png 19.20 служба.png Служба Порятунку
  Автоцентргрупп Автоцентр.png 20.10 цетус1.png Цетус

  11 вересня (п'ятниця) 2 тур
  Майфон Майфон1.png 18.30 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Цетус цетус1.png 19.20 obl.png Черкасиобленерго

  Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  11 грудня (п'ятниця) 3 тур
  Топ-Чан Топ-Чан.png 2:10 служба.png Служба Порятунку
  Автоцентргрупп Автоцентр.png 2:5 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Вектра Вектра.png 1:8 цетус1.png Цетус
  Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  22 грудня (вівторок) 4 тур
  Служба Порятунку служба.png 18.30 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Цетус цетус1.png 19.20 Топ-Чан.png Топ-Чан
  Автоцентргрупп Автоцентр.png 20.10 Вектра.png Вектра

  11 вересня (п'ятниця) 2 тур
  Майфон Майфон1.png 18.30 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Цетус цетус1.png 19.20 obl.png Черкасиобленерго
  11 вересня (п'ятниця) 2 тур
  Майфон Майфон1.png 18.30 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Цетус цетус1.png 19.20 obl.png Черкасиобленерго
  Служба порятунку - пропуск 2 туру

 • Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  5 лютого (п'ятниця) 7 тур
  Вектра Вектра.png 18.30 Топ-Чан.png Топ-Чан
  Цетус цетус1.png 19.20 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Служба Порятунку служба.png 20.10 Автоцентр.png Автоцентргрупп
  Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  13 лютого (субота) 8 тур
  Цетус цетус1.png 18.00 Вектра.png Вектра
  Служба Порятунку служба.png 18:50 Топ-Чан.png Топ-Чан
  ЮГ-2000 ЮГ-2000.png 19.40 Автоцентр.png Автоцентргрупп
  11 вересня (п'ятниця) 2 тур
  Майфон Майфон1.png 18.30 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Цетус цетус1.png 19.20 obl.png Черкасиобленерго
  Служба порятунку - пропуск 2 туру

 • Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  26 лютого (п'ятниця) 9 тур
  Топ-Чан Топ-Чан.png 18:30 цетус1.png Цетус
  ЮГ-2000 ЮГ-2000.png 19.20 служба.png Служба Порятунку
  Вектра Вектра.png 20.10 Автоцентр.png Автоцентргрупп
  Відкритий чемпіонат міста Черкаси з футзалу Зимова ліга 2020    
  10 тур
  Служба Порятунку служба.png --.-- цетус1.png Цетус
  Вектра Вектра.png --.-- ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Автоцентргрупп Автоцентр.png --.-- Топ-Чан.png Топ-Чан
  11 вересня (п'ятниця) 2 тур
  Майфон Майфон1.png 18.30 ЮГ-2000.png ЮГ-2000
  Цетус цетус1.png 19.20 obl.png Черкасиобленерго
  Служба порятунку - пропуск 2 туру

Турнірні таблиці

 • Місце Команда І В Н П +/– О
  1 ЮГ-2000.png  ЮГ-2000  5  4   1      0     31-10    13  
  2 цетус1.png  Цетус  5   3     0     20-3       11    
  3 Автоцентр.png  Автоцентргрупп   4    2    1    1  16-11  7 
  4 служба.png  Служба Порятунку
   4   2    0   2 16-9 6
  5 Вектра.png  Вектра  5  1   4  12-35 3
  6 Топ-Чан.png  Топ-Чан     5      0     0     5   9-36    0  
  КАЛЕНДАР ІГОР
  Кращі бомбардири
  Калініч Андрій "ЮГ-2000" - 6 голів
  Хохлов Дмитро "Вектра" - 6 голів 
 • Місце Команда І В Н П +/– О
  1 ЮГ-2000.png  ЮГ-2000
   8  7   0   1  34-7 21
  2 Острів.png  Острів  8   5    0    3    22-18      15    
  3 8Ae8C1Po_DM.png  КФК Будзона    8   5  0  3  13-12   15 
  4 Рось_40.png  Рось
    8   1   1  6  8-25    4  
  5 8Ae8C1Po_DM.png  Фортуна-ЧПТ  8 1  1  6 12-27  4 
  КРАЩИЙ БОМБАРДИР
  Куц Олександр (ЮГ-2000) - 11 голів 
  КРАЩИЙ ВОРОТАР
  Науменко Вадим (КФК Будзона)
  КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ
  Самарін Олександр (Фортуна-ЧПТ)
  КАЛЕНДАР ІГОР

Відео

 • Цетус 2:0 Служба Порятунку
 • ЮГ -2000 13:3 Вектра
 • "Автоцентргрупп" 6:2 "Топ-Чан"
 • Служба Порятунку 2:4 ЮГ-2000
 • Цетус 8:0 Топ-Чан
 • Автоцентргрупп 7:3 Вектра
 • Автоцентргрупп 2:5 ЮГ-2000
 • Топ-Чан 2:10 Служба Порятунку
 • Вектра 1:8 Цетус
 • "Топ-Чан" 3:4 "Вектра"

Інтерв'ю

 •  
  Борис Хрипа, Служба порятунку
 •  
  Богдан Щерба, Цетус
 •  
  Роман Бойко, Автоцентргруп
 •  
  Владислав Руденко, Топ-Чан
 •  
  Павло Скворцов, Вектра
 •  
  Сергій Мачульський, ЮГ-2000

Анонс

 • 1jhqbdhjbhds
 • 2gwcg67egw6ce
 • 3kjwdbiuhswdfuidsf

Фото

 • 1207c2223e16
 • 2a299eca47bf
 • 38585db2341c
 • 65c09fdde190
 • 6cbffa896cc8
 • 7103d8a4a5ab
 • 8cf022f12cd3
 • a67f54469ffb
 • b3daa90bf430
 • c30040148ccf
 • c6109d7e10af

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper