ДФЛ U-9 click here scorpio love horoscope 24 january 2019 horoscopes meanings libra daily taurus horoscope lucky numbers the month of sagittarius horoscope pisces birthday horoscope february 26 elisabethe tessier horoscope gemini himalayan read more zodiac sign compatibility cancer and cancer horoscopos compatibles shambhu prasad astrologer taurus february 5 compatibility Kundli astrology vancouver courier horoscope 10 january 2019 gemini horoscope number 19 february 2 capricorn horoscope 2019 monthly horoscope leo born 9 january february this web page horoscope january leoian woman cafe astrology leo weekly horoscope
Оголошення

  • 111.png
  • 113.png
  • 114.png
  • 1227.png
  • 18
  • 5
  • 5К
  • agrlogo
  • carbon
  • dls1000
  • fkmzycwq
  • interplit1232123
  • lionf
  • vivant
  • welllcalll
  • zdorov
  • Вектра
  • Гермес
  • Дніпро
  • Край
  • Майфон1
  • Сокіл

 

 




Календар дитячої ліги 2010 р.н.

ГРУПА А

 Тур 1

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

21.04.19

неділя

Дніпро 80-1

11-0

Черкаське Дніпро

9.00 – 9.45

21.04.19

Неділя

ФК Черкаси

6-1

Альтаїр

9.55 -  10.40

21.04.19

Неділя

Атлетік 1

14-1

Футбольна Родина

10.50 – 11.35

Пропуск туру: СДЮСШОР Чайка - 2

Тур 2

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

12.05.19

неділя

Футбольна Родина

2-2

Альтаїр

9.00 – 9.45

27.04.19

неділя

Атлетік 1

1-0

Черкаське Дніпро

12- 40 – 13.25

27.04.19

неділя

ФК Черкаси

3-0

СДЮСШОР Чайка - 2

13- 35 – 14.20

Пропуск туру:Дніпро 80-1

Тур 3

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

19.05.19

неділя

Альтаїр

Перенесено.

Черкаське Дніпро

10.5011.35

12.05.19

неділя

Атлетік 1

1-4

Дніпро 80-1

9.55 -  10.40

12.05.19

неділя

Футбольна Родина

1-6

СДЮСШОР Чайка - 2

10.50 – 11.35

Пропуск туру: ФК Черкаси

 

Тур 4

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

18.05.19

Cубота

Черкаське Дніпро

 

СДЮСШОР Чайка - 2

14.00 – 14.45

05.05.19

неділя

Альтаїр

0-8

Дніпро 80-1

12- 40 – 13.25

19.05.19

неділя

Футбольна Родина

 

ФК Черкаси

13- 35 – 14.20

Пропуск туру: Атлетік 1

 

Тур 5

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

26.05.19

неділя

СДЮСШОР Чайка - 2

 

Дніпро 80-1

9.00 – 9.45

26.05.19

неділя

Черкаське Дніпро

 

ФК Черкаси

11.45 – 12.30

26.05.19

неділя

Альтаїр

 

Атлетік 1

10.50 – 11.35

Пропуск туру: Футбольна Родина

 

Тур 6

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

02.06.19

неділя

Дніпро 80-1

 

ФК Черкаси

11.45 – 12.30

20.04.19

субота

СДЮСШОР Чайка - 2

0-4

Атлетік 1

12- 40 – 13.25

02.06.19

неділя

Черкаське Дніпро

 

Футбольна Родина

13- 35 – 14.20

Пропуск туру:Альтаїр

 

Тур7

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

09.06.19

неділя

ФК Черкаси

 

Атлетік 1

9.00 – 9.45

09.06.19

неділя

Дніпро 80-1

 

Футбольна Родина

11.45 – 12.30

09.06.19

неділя

СДЮСШОР Чайка - 2

 

Альтаїр

10.50 – 11.35

Пропуск туру: Черкаське Дніпро

 

Раунд плєй-офф

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

16.06.19

неділя

А 6

 

Б 6

 

16.06.19

неділя

А 5

 

Б 5

 

16.06.19

неділя

А 3

 

Б 4

 

16.06.19

неділя

Б 3

 

А 4

 

16.06.19

неділя

А 1

 

Б 2

 

16.06.19

неділя

Б 1

 

А 2

 

 

ФИНАЛ

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

23.06.19

неділя

Матч за 7 - 8 місце

23.06.19

неділя

Матч за 5 - 6 місце

23.06.19

неділя

Матч за 3 - 4 місце

23.06.19

неділя

Матч за 1 – 2 місце

23.06.19

неділя

Матч усіх зірок

23.06.19

неділя

Нагородження

 

Дати Плей Офф та фіналу може бути змінено .

Організатор змагання:Дєєв Вячеслав 093-079-86-76

 

 

ГРУПА Б

Тур 1

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гры

21.04.19

неділя

Атлетік - 3

2-0

ДЮСШ м.Золотоноша

11.45 – 12.30

21.04.19

неділя

ФК Макс

17 -0

Атлетік 2

12- 40 – 13.25

20.04.19

субота

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

2-0

КДЮСШ №1

14-00 – 14-40

 

Тур 2

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гры

27.04.19

неділя

ДЮСШ м.Золотоноша

3-2

КДЮСШ №1

9.00 – 9.45

27.04.19

неділя

Атлетік 2

0-11

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

9.55 -  10.40

27.04.19

неділя

Атлетік - 3

1-2

ФК Макс

10.50 – 11.35

 

Тур 3

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гры

12.05.19

неділя

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

2-1

Атлетік - 3

11.45 – 12.30

12.05.19

неділя

ФК Макс

10-0

ДЮСШ м. Золотоноша

12- 40 – 13.25

12.05.19

неділя

КДЮСШ №1

5-2

Атлетік 2

13- 35 – 14.20

 

 

Тур 4

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гры

19.05.19

неділя

ДЮСШ м. Золотоноша

 

Атлетік 2

9.00 – 9.45

19.05.19

неділя

Атлетік - 3

 

КДЮСШ №1

9.55 -  10.40

18.05.19

субота

ФК Макс

 

«СДЮСШОР-Чайка» – 1

13.00 – 13.45

 

 

Тур 5

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гры

26.05.19

неділя

СДЮСШОР-Чайка» – 1

 

ДЮСШ м. Золотоноша

9.55 -  10.40

26.05.19

неділя

КДЮСШ №1

 

ФК Макс

12- 40 – 13.25

26.05.19

неділя

Атлетік 2

 

Атлетік - 3

13- 35 – 14.20

 

 

 

 

Раунд плєй-офф

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

16.06.19

неділя

А 6

 

Б 6

 

16.06.19

неділя

А 5

 

Б 5

 

16.06.19

неділя

А 3

 

Б 4

 

16.06.19

неділя

Б 3

 

А 4

 

16.06.19

неділя

А 1

 

Б 2

 

16.06.19

неділя

Б 1

 

А 2

 

 

ФИНАЛ

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

23.06.19

неділя

Матч за 7 - 8 місце

23.06.19

неділя

Матч за 5 - 6 місце

23.06.19

неділя

Матч за 3 - 4 місце

23.06.19

неділя

Матч за 1 – 2 місце

23.06.19

неділя

Матч усіх зірок

23.06.19

неділя

Нагородження

 

Дати Плей Офф та фіналу може бути змінено .

Організатор змагання:Дєєв Вячеслав 093-079-86-76

 

 

Тур 1

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

21.04.19

неділя

Дніпро 80-1

 

Черкаське Дніпро

9.00 – 9.45

21.04.19

Неділя

ФК Черкаси

 

Альтаїр

9.55 -  10.40

21.04.19

Неділя

Атлетік 1

 

Футбольна Родина

10.50 – 11.35

                                                                  Пропуск туру: СДЮСШОР Чайка - 2

Тур 2

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

05.05.19

неділя

Футбольна Родина

 

Альтаїр

11.45 – 12.30

05.05.19

неділя

Атлетік 1

 

Черкаське Дніпро

12- 40 – 13.25

05.05.19

неділя

ФК Черкаси

 

СДЮСШОР Чайка - 2

13- 35 – 14.20

                                                                  Пропуск туру:Дніпро 80-1

Тур 3

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

12.05.19

неділя

Альтаїр

Перенесено.

Черкаське Дніпро

9.00 – 9.45

12.05.19

неділя

Атлетік 1

 

Дніпро 80-1

9.55 -  10.40

12.05.19

неділя

Футбольна Родина

 

СДЮСШОР Чайка - 2

10.50 – 11.35

                                                                           Пропуск туру: ФК Черкаси

                                                                             

Тур 4

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

19.05.19

неділя

Черкаське Дніпро

 

СДЮСШОР Чайка - 2

11.45 – 12.30

19.05.19

неділя

Альтаїр

 

Дніпро 80-1

12- 40 – 13.25

19.05.19

неділя

Футбольна Родина

 

ФК Черкаси

13- 35 – 14.20

                                                                  Пропуск туру: Атлетік 1

 

Тур 5

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

26.05.19

неділя

СДЮСШОР Чайка - 2

 

Дніпро 80-1

9.00 – 9.45

26.05.19

неділя

Черкаське Дніпро

 

ФК Черкаси

11.45 – 12.30

26.05.19

неділя

Альтаїр

 

Атлетік 1

10.50 – 11.35

                                                                  Пропуск туру: Футбольна Родина

Тур 6

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

02.06.19

неділя

Дніпро 80-1

 

ФК Черкаси

11.45 – 12.30

02.06.19

неділя

СДЮСШОР Чайка - 2

 

Атлетік 1

12- 40 – 13.25

02.06.19

неділя

Черкаське Дніпро

 

Футбольна Родина

13- 35 – 14.20

                                                                  Пропуск туру:Альтаїр

Тур7

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

09.06.19

неділя

ФК Черкаси

 

Атлетік 1

9.00 – 9.45

09.06.19

неділя

Дніпро 80-1

 

Футбольна Родина

11.45 – 12.30

09.06.19

неділя

СДЮСШОР Чайка - 2

 

Альтаїр

10.50 – 11.35

                                                                  Пропуск туру: Черкаське Дніпро

Раунд плєй-офф

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

16.06.19

неділя

А 6

 

Б 6

 

16.06.19

неділя

А 5

 

Б 5

 

16.06.19

неділя

А 3

 

Б 4

 

16.06.19

неділя

Б 3

 

А 4

 

16.06.19

неділя

А 1

 

Б 2

 

16.06.19

неділя

Б 1

 

А 2

 

ФИНАЛ

Дата

День

Команда

Р-к

Команда

Час гри

23.06.19

неділя

Матч за 7 - 8 місце

23.06.19

неділя

Матч за 5 - 6 місце

23.06.19

неділя

Матч за 3 - 4 місце

23.06.19

неділя

Матч за 1 – 2 місце

23.06.19

неділя

Матч усіх зірок

23.06.19

неділя

Нагородження

Дати Плей Офф та фіналу може бути змінено .

Організатор змагання:Дєєв Вячеслав 093-079-86-76

068-734-15-51
063-176-24-18   
050-811-84-65  
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

facebook.png

ytmini

footballUA

Яндекс.Метрика
JoomShaper